Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság milyen fiúk jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság milyen fiúk jönnek be az egyetemista lányoknak?

Figyelt kérdés

Mennyi esélye van egy magamfajta srácnak ,aki átlagos kinézetű,csendesebb típus,de a környezete alapvetően rendesnek tart?

Nem vagyok partyarc,nem arról van szó hogy soha nem megyek bulizni,de nem is heti háromszor.Ha partyzós srácokra vevők a lányok,hozzájuk képest elismerem,hogy unalmasabb vagyok.

Talán szolidabb lányokkal kellene ismerkedni,csak nem igazán tudom, hogy hogyan.

Örülnék egy-két tippnek.:)


2008. okt. 12. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Az egyetemista az valamilyen más faj?


Érted,nem?

2008. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemista lányoknak gondolom az egyetemista vagy idősebb palik jönnek be. Egyetemista vagy te is? Hát akkor nézz körül az órákon, azok a lányok között akikkel szoktál beszélgetni, vagy a baráti körödben, esetleg csajbarátok barátnői között. Ilyen közös ismerős általá a legegyszerűbb a te esetedben szerintem. Vagy pedig egy buliban igyál kis bátorságot majd menj oda valamelyik szolidabb csajhoz és kezdj el vele beszélgetni. Ha nem jön össze elsőre majd összejön a következő alkalommal, és egyre könnyebb lesz és előbb utóbb sikerül.

sok sikert

2008. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a gáz, ha egyetemista létedre, vagyis abban a korosztályban lévőnek ilyen kérdései vannak. Haver, menj oda és próbálkozz. Olyan gáz pasija van nálunk egy csomó toppos csajnak, hogy csak pislogok.
2008. okt. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kérdeztek ezen az oldalon már jóval nagyobb baromságokat ,talán elfér ez is a többi mellett.


(Nem más faj,de azért különbözhetnek az igényeik pl.: egy középsulis lányétól)


Köszi az értelmes választ!

2008. okt. 12. 20:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha rendes lányt szeretnél azok valószínű érettebb palikra vágynak mint gimiben. Ha ilyen plázacica, bulibicsa, azok csak nagy verdára meg vastag bankszámlára.:P

hajrá, próbálkozni kell tényleg

2008. okt. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A tanulmányi előremenetel meg az intelligencia nem függ össze elválaszthatatlanul, és az egyetemista lányok között is rengeteg az ostoba, akiknek mindegy. Nekem középiskolás koromban is az okos, talpraesett srácok jöttek be, ahogy egyetemista létemre is. Mindenkinek mások az igényei, nem attól függ, milyen iskolába jár. :)
2008. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Manapság milyen fiúk jönnek be az egyetemista lányoknak?


-Sok pénz.Vagányság.Izom.

2008. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Tényleg sok hülye kérdés van, de az ilyenek a legrosszabbak. Ha azt hiszed minden nő egyforma, és van egy "Átlag" amire buknak, akkor Te biztos nem jössz be a csajoknak....
2008. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azazazaz,jót mondott az uccsóka.
2008. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!