Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti sokat güriztek hogy összeho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sokat güriztek hogy összehozzatok egy randit Tinderen?

Figyelt kérdés
Én már beleuntam hogy könyörögni kell egy időponttért. Ha a kiszemelt nem tud elsőre vagy másodikra jó időpontot mondani már megy is a ban. Majd jön másik. ( ▀ ͜͞ʖ▀)
2017. márc. 5. 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Haha könyörögsz nekik? Aztán adod a lazát, kell a francnak ilyen srác, szerinted miért nem mennek el veled....
2017. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Alapból nem használom a tindert
2017. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem még matchem sem volt idén, mert nem vagyok jóképű.
2017. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jó neked, nekem matchem is alig van, válasz még kevesebb, randinak pedig a közelébe sem jutottam soha tinderen keresztül kb egy év alatt :D (nem végig aktív használattal)
2017. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

2016 májusban vettem egy új telefont (a régi már ötéves volt) és akkor mentem fel Tinderre. 2016-ban 6 lánnyal dugtam onnan, idén 2017-ben pedig 1-gyel.

Ez mellett kb olyan 20 lánnyal randiztam onnan és 1-2 naponta van egy matchem a vidéki nagyvárosban, ahol lakom.


Engem is nagyon zavar, amikor egy lány mindenféle hülyeségekre hivatkozva húzná és húzná az időt.

Én dolgozom 8 órában, haza szoktam járni a szülővárosmoba a családomhoz, barátokkal találkozom, elvégzem a mindennapi teendőket és mégis egy héten akár több napon is ráérnék esténként egy 2-3 órás randira. Nem tudom az a lány mit csinálhat, aki azt mondja hogy "Bocs, a következő tíz napban nekem nem lesz jó".

Amikor felsőfokú nyelvvizsgára készültem, még akkor is volt a vizsga előtt három nappal egy randim egy lánnyal. Az emberek ennyire nem tudják beosztani az idejüket vagy mindig csak kifogásokat keresnek?


Aki nem tud tényleg találkozni egy héten belül (és most még kedves is voltam, hogy ilyen sokat mondtam), azokat hagyd a fenébe. Akikkel végül én voltam, azok mind olyan lányok voltak, akik ráértek találkozni 3-4 napon belül ahhoz képest, hogy felhoztam a dolgot.

25/F

2017. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ugyan én 5 éve nem dugtam már :D :'( de PONTOSAN ezt gondolom én is! :V
2017. márc. 5. 19:27
 7/16 anonim ***** válasza:

Ronda/átlagos férfiként szerintem közel esélytelen a Tinder is, ahogy az összes társkereső. Élőben talán van valamennyi kisugárzásod amivel tudsz hódítani, de sajnos arra sincs sok esély.


Szóval nem, nagyon hamar rájöttem, hogy felesleges olyan busz után futni ami csak jópasi falván áll meg.

2017. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Nekem pont ellenkezőleg. Csak játéknak használom a Tindert, unalmamban lapozgatom a lányokat. Már több tucat matchem van, de nem akarok randizni senkivel (feleségem van akit szeretek), ezért "lapítok" azaz nem írok a csajoknak. Néhányan rám írnak hogy mizujs. Ilyenkor elnézést kérek és törlöm. Szóval nem könnyű ez.
2017. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Hja, nem könnyű nem egy gerinctelen gyökérnek lenni ^.- Mindjárt ejtek egy könnycseppet is.
2017. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9: Itt milyen kevés az elfogadás és a tolerancia
2017. márc. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!