Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 9 év korkülömbség veszett ügy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 9 év korkülömbség veszett ügy?

Figyelt kérdés
Én 21 vagyok a férfi javára pedig 29. Egy éve összejőttem egy 7 évvel ídősebb férfival! Folyamatosan a korával hencegett hogy ő már tapasztalt tőbbet tud mindenről stb.. Viszont korához képest sokkal gyerekesebben viselkedett mint én! Véget is vetettem neki!Most újra ílyen helyzetbe voltam hogy találkozztam valakivel mert megkért rá de mindig azzal jőtt hogy ídősebb!Viszont akkor miért akart összejőnni? Ismerem pár éve és időnként bepróbálkozik! Ha annyira akarna barátnőt találna maga korához is mert jól nézz ki meg alapból normális ,engem csak az idegesített hogy felhozzta folyamat hogy megélt ezt azt,meg ő ídősebb.. De én kiszálltam ebből a helyzetből mielőtt hibázztam volna hogy össze jövők vele hisz az a 9 év korkűlőmbség nagyon sok! Ti mit tapasztaltatok ezzel kapcsolatban?
2017. febr. 28. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Helyzetfuggo meg persze szemelyfuggo is. Nalunk 21/31 a felallas, de megis mukodik. Egy bizonyos szintig semmi nem fugg a kortol, hanem csak a felek ertelmi szintjetol.
2017. febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Ha gyerekes, akkor eleve úgy kell kezelni...mármint véletlenül sem érett férfiként hanem hisztis kisgyerekként.


Nálunk 13 év a különbség de nagyon egyhúron pendülünk.

Sosem volt ebből probléma...sőt, sokkal türelmesebb mint egy fiatalabb pasi, szerintem.

31N, 44F

2017. febr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!