Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veszett ügy, vagy csak idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszett ügy, vagy csak idő kell hozzá?

Figyelt kérdés

osszejottem egy fiuval, nagyon inteligens, aranyos, jo vele a csok, a szex, szuleimmel is nagyon jol elbeszelget.. de nem erzem hogy erezne irantam valamit, meg én se iránta... igaz még nem mondtuk ki eddig hogy szeretlek, meg ki sem raktuk még hogy kapcsiba.. nem régóta vagyunk egyutt, de mar valami erzelemnek kellene lenni nem? o azt mondta hogy komoly kapcsit akar, es boldog.. de nem erzem hogy lenne érzelem :( meg en csendesebb vagyok, es sokszor mondja h mondjam valamit, es en nem nagyon tudok :( nem tudom mit kérdezzek vagy mit merjek mondani ... nagyon rendes fiú, de félek hogy igy nem sokaig tart ez a kapcsi :( szerintetek hogy változtassak ezen, vagy hogy dobjam fel a kapcsolatot ? vagy erezni fog idovel valamit?

(L/23)


2015. aug. 10. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom szerint egy kapcsolatnak már az elején lángolnia kell, mert abból a lángból idővel amúgy is veszik el tűz. Van persze aki lassabban ééli meg az érzelmeit és szép lassan jut el arra a pontra, hogy érzi az összetartozást de szerintem ez azért ritkán. 23 évesen meg pláne. Ha van kedved olvasd el a Férfiak a Marsról a nők a Vénuszról származnak c könyvet, sok okos tipp van benne egy párkapcsolathoz. Kapásból mondanám, hogy ne kérdezgess vagy mondj neki ezzel az egésszel kapcs semmit mert az kissé úgy tűnhet mintha eröltetnéd a dolgot és a fiúk menekülnek az ilyesmi elől..
2015. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt furcsálom, hogy ennyi idő után és ennek fényében amit leírtál, már bemutattad a szüleidnek.

Ő ezt pl veheti egy jelzésnek, egy újabb lépcsőfoknak a kapcsolatban, ami lehet, hogy neki túl gyors. Próbálj megnyilni felé.. Ha volt szex.. csók, nem értem, h miért vannak benned ilyen érzések , hogy "mit merj" kérdezni vagy mondani??

Kicsit kapd össze magad, amit előző írt, az valóban jó könyv, én is olvastam. De ettől független azt gondolom, h neked kéne egy kicsit nyitni.

2015. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!