Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon nagy korkülömbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy korkülömbség?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Elég fontos , dolog mert valentin nap randim van a barátommal , aki 21 éves én pedig 16 éves vagyok ..

És tudom hogy nagy külömbség de szeretjük egymást,és a randi után ugy tervezzük elveszi a szuüzességem :) negatív kommentet ne !! Szerintetek gáz a korkülömbség?



2015. jan. 28. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. A korkülönbség nem.


Viszont nem tudom, mennyi ideje vagytok együtt, milyen köztetek a kapcsolat, nehogy az a szüzesség-elvesztés a részéről puszta kihasználás legyen.

2015. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Az a gáz, hogy a különbség szót 3x is leírtad M-mel. -.-"
2015. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem kihasználás ismerem rég eggyüt vagyunk csak az van hogy kicsit idös hozzám képest
2015. jan. 28. 14:45
 4/15 anonim ***** válasza:

Akkor nem gáz. :)

A nagy korkülönbség meg nem itt kezdődik. :)

Egyébként is, én mindig azt mondom, hogy nem az a két szám fogja meghatározni egy szerelem minőségét.

2015. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én is 16 vagyok, a barátom 2O éves. Imádjuk egymást.

Ez 4 év közöttünk, köztetek 5. Igazából 21-22 éves sráccal már nem akarnék közelebbről megismerkedni. Nekem a 2O a max. Szerencsére mire betölti a 21-et, én betöltöm a 17-et :D

2015. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyébként nem baj ha oda adom neki valentin napon :) ??
2015. jan. 28. 14:51
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Az a baj, ha nem vagy még rá felkészülve: ha nem ismeritek egymást, a másik igényeit, testét, kinek mi a jó, mi nem.
2015. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg úgy van, ahogy mondod, hogy már régóta együtt vagytok, és te is szívből ezt szeretnéd, akkor egyáltalán nem baj. :)
2015. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Rég eggyüt vagyunk meg kívánjuk egymást . csak nem akarok könnyüvérü nő lenni
2015. jan. 28. 14:59
 10/15 anonim ***** válasza:
még egy kicsit nem tudnál megmaradni gyereknek...hova sietsz? a legnagyobb erényedet akarod odaadni a srácnak.
2015. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!