Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha így látom a nőket, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így látom a nőket, mit tegyek, hogy változzon?

Figyelt kérdés

A 97%-a a nőknek megbízhatatlan, nagyon "feledékenyek". Társkeresőn hiába is próbálkozik az ember, nagyon kevés reakció jön vissza. Akikkel meg el is indul a dolog, behal elég hamar. Hiába kérdezi meg az ember "oké, látom nem akarod folytatni, ne irjak többet?", erre se jön semmi reakció.

Tinderen a legkisebb dologért már kinyomnak. Illetve irok, 1 hét, nincs válasz. Megint irok, 1 hét, nincs válasz. Közbe lenyomozom az iskolája / munkahelye alapján, úgyhogy teljes nevén nevezem. Ekkor általában ilyen 5 perc alatt előkerülnek: "honnét tudod a teljes nevemet???".

Élőben is inkább úgy látom, hogy semmi energiát nem tesznek az ismerkedésre.

De biztosan csak én látom rosszul. Mit tegyek, hogy ne ezek történjenek velem?


2017. febr. 26. 19:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%

Tudod, az ilyen nyomorék senkikről, mint te, messziről lerí, hogy nem érdemes időt pazarolni rá, nem kellenek hozzá hónapok, de talán még két mondat se.

És ha még ezek tetejében randa is vagy, ne várd, hogy bárki is rád fanyalodjon. Szerintem ennél azért mindenkinek drágább az ideje..

2017. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

ezt csak akkor dobom be, amikor nincs válasz, még a "letörölhetsz"-re sem :)


egyébként most miért is vagyok ilyenkor elmebeteg? Csak azért, mert többet akarok megtudni róla? Ők adják meg ezeket a dolgokat, csak beütöm a keresőbe, és első találtként kidobja, nem nagy cucc

2017. febr. 26. 19:59
 13/16 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem jól látod, én is enne a cipőben voltam.

A nők nagy része csak divatból van ott meg magamutogatásból és nem komoly céllal.


Csak ha látják rajtad a sok pénzt akkor állnak veled szóba (80%-a ilyen).

2017. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
A fenti válasz 100%-ig hasznos, csak az "érintett nők" meghamisítják ezt is.
2017. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
49%

társkereső, meg tinder.. ne nevetess!


Fölnéztem én is, 5 perc alatt levettem, hogy itt olyan nők vannak, akiket a való életben mind a 10 ujjára jutna 10 pasi. akkor majd ő pont a neten akar "társat keresni".. ha élő lehetőségek közül képtelen választani, akkor itt is képtelen lesz!

2017. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem először gondold át ezt az egész dolgot. Egy nőnek csak akkor kell társkeresőre vetemednie, ha teljesen, de tényleg teljesen elmebeteg, vagy nagyon válogatós, vagy ismeretlenekkel akar szexelni. Nem érdemes onnan következtetéseket levonni. Élőben talán több a kivétel.
2017. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!