Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet csinálni az "írogató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni az "írogatós" nőkkel?

Figyelt kérdés

Többször jártam úgy, hogy megismertem egy lányt netes fórumon, aztán levelezni, chatelni kezdtünk, és randizni hívtam. Többnyire nem jöttek el, de tovább írogattak, kikérték a véleményem az életük dolgaiban, és a randira azt mondták, "majd". Független, értelmes nőkről beszélünk.

Egy darabig várok, aztán hagyom a dolgot, elköszönök, nem írok többet, ilyenkor mindig odavannak, hogy miért, jaj.


Legutóbb végre összejött egy randi, egyszer találkoztunk, megbeszéltük, hogy folytatjuk, de utána csak írogatott a lány, ugyanolyan mély, bizalmas témákról, mint előtte.

Mikor ebből is kiléptem volna, hosszú levelet írt, hogy "nem akar elveszíteni", de a randimeghívásra továbbra sem volt válasz.


Szóval mikor a randit kérdezem, mindig hárítanak azok is, akikkel már találkoztam személyesen. Ha látom, hogy itt nem lesz randi, megkeresnek, hogy ne tűnjek el.


Hozzáteszem, ezek a netes beszélgetések mindig tele vannak flörtöléssel, szexuális utalásokkal, szóval azt sem érzem, hogy ne jönnék be. Mitől tartanak ezek a nők? Nem társkeresőzöm, tehát még arra sem fogható a dolog, hogy egyszerre sokakkal ismerkednének ott.


2017. febr. 26. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Láncon tartott, kihasználható csicskásnak tartottak akiről azt gondolták hogy elég életképteln ahhoz, hogy öntudatra ébredjen.
2017. febr. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Legyél őszinte, ami egyenlő a bunkósággal. Az után biztos hogy nem fognak írogatni, hanem megértik hogy lemaradnak rólad, mert beszariak találkozni veled. Miután ezt összerakják a fejükben, nem fognak többet írni, mert semmibe nézed őket emiatt teljesen jogosan, mivel ez így időpazarlás.

Egyéb tanács: Ne ismerkedj olyan nővel, aki interneten próbál ismerkedni, mert szinte biztos, hogy ugyanott fogsz kikötni újra is újra. Nem véletlenül ismerkednek a neten.

2017. febr. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
89%

lelki szemetes vagy.

csak barát

srác a szomszédból

stb.


Chtelni izgi, mert elérhetetlen vagy. De nem téged keresnek (ha keresnek egyáltalán)

2017. febr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%

#1-es Pontosan ott a helyes válasz.


Simán csak addig kellettél neki, még mást nem talált magának/jobbat. Ilyenek a nők, ha nincs akkor beéri a rosszabbal, de utána le pattint.

2017. febr. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Meg tudom mondani a választ, mert vágytam már pont erre a viselkedésre férfivel, mondjuk attól még nem csináltam ezt. Olyan férfivel csinálják ezt a nők, akikkel remek a kommunikáció, és olyan nők csinálják, akik eleve szeretnek beszélgetni. A szóban forgó férfi pedig, akivel remek a kommunikáció, nem jön be nekik annyira, nem működik a kémia. Persze attól még férfiból van, a flört meg ezek pedig mindig kellemes fűszerei a mindennapoknak...
2017. febr. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha neked megfelel így akkor semkit. Értelemszerűen ha nem, mert te kapcsolatot szeretnél mindenképpen, akkor kell neki mondani, hogy ez így neked nem OK, nem újabb barátot vagy beszélgetőpartnert keresel, döntse el hogy benne van-e, ha nem, akkor megköszönöd a rád szánt időt és kész.
2017. febr. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ezekkel a csajokkal van a baj,hát mekkora királylányok már.Szerintem csak buták, ilyen viselkedésre csak az adhat okot, hogy sötétség van odabent.Bár nem tudjuk hány évesekkel dumálsz,te mennyi vagy. Ha második találkozás után nem akarnak látni, de írogatnak, azonnal le kell koptatni, nem arra várni, hogy majd biztos.
2017. febr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Többször volt olyan érvelés, hogy "lelki problémáik vannak", "depressziósak", ezért időt kértek, és mivel számomra egy ilyen probléma nem kizáró ok a párkapcsolatra, kaptak is időt.

Csak aztán nem haladt a dolog a személyesség irányába, ezért szakítottam meg velük a mailezést/chatelést.

Lehet, hogy mégis szigorúbbnak kéne lennem, és kizáró okokat megfogalmaznom, mert így visszaélhetnek a bizalommal, ha nem is szándékosan.

2017. febr. 26. 13:40
 9/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ha mindenki arra várna, hogy 100%-ban ok legyen, az emberek 1% élne csak párkapcsolatba, a többi pedig keresni a wc lefolyóban az élete maradékát.


Ez csak duma, hogy depressziós és keresi még magát. Én igen meg voltam tépázva lelkileg, köszönhetően a családomnak, de amikor beleszerettem a páromba akkor többé nem volt kérdés, hogy lépjek-e felé.

Szóval a problémákat normál esetben együtt is meg tudjátok oldani, ha igazán akarjátok.

2017. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!