Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megfogta a kezem, megölelt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogta a kezem, megölelt, megpuszilt. Ez pontosan most mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy fiú akivel neten ismerkedtem meg. Tegnap volt a 3. talink. Nagyon jó volt. Sétáltunk és megölelt, megfogta a kezem. Viszont kb 2 héttel ezelőtt "szakított" velem. Nem egy városban lakunk, így ez távkapcsolatként működik. Neki pedig jött egy érzelmihullámja, és elhatározta, hogy neki ez így nem megy. Elég rosszul esett, nem is beszéltünk. Rá másfél napra pedig visszasírta magát. Mondta, hogy sajnálja, barom volt, bocsássak meg neki és hogy nagyon szeret. Én is szeretem tehát adtam neki még egy esélyt. Vissza a talira. :) Vajon tényleg akar tőlem valamit? Nem akarom, hogy mégegyszer közölje velem, hogy neki ez így nem megy, miközben meg máskor ölelget. Sikerülhet ez a kapcsolat? (Amúgy egymás melletti városban lakunk)

A válaszokat előre is köszi! L/14


2010. máj. 9. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
ez nem távkapcsi, szomszéd városokat nem nevezünk annak..amúgy tetszel neki sztem
2010. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tuti összefogtok jönni :)

a mostani barátom nekem akkor közölte, hogy nem lesz köztünk barátságnál több, mikor rengeteget beszéltünk és csak 1-2 hónapja ismertük egymást. hideg-zuhanyként ért, mert én láttam egy kis esélyt. persze ugy tetem mintha nem lenne baj.. távkapcsolat, nagyon is. örülnék ha csak az lenne, mint nálatok! rá félévre nekem is fogta a kezem, megölelt.. mindjárt egy éve, hogy ismerem, és azon belül 6 hónapja, hogy együtt vagyunk :)

kitartást, sok szerecncsét!

2010. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mind2töknek :))
2010. máj. 9. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!