Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megfogta a kezem, megölelt ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogta a kezem, megölelt . Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy fiú és szünetet tartanak a barátnőjével.. bár aztmondja hogy már nem szereti... nagyon régóta barátok vagyunk . tegnap kimentünk sétálni és leültünk a földre.megfogta a kezemet és átkarolt.a találkozó végén megölelt.olyan szerelmes ölelés volt. azonban tegnap este óta nem beszélünk nagyon.. nem direkt hanem írtam neki sms-t reggel de nem válaszolt még de amúgy sem szereti az sms-t ... soha nem szokott válaszolni ... minden este beszélünk msn-en de tegnap sokáig volt moziban a családjával és így nem tudtunk.. hogyan kezeljem a szitut?


válaszokat köszi :)


2011. júl. 30. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Lehet hogy fázott !!!
2011. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem meg akar dugni...
2011. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lia99 ***** válasza:
38%
Szerintem ha tisztába lenne az érzéseivel már megcsókolt volna.Legyél olyan mint amilyen eddig is voltál, az llesz a legjobb!
2011. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

utolsó: és miért ne lenne tisztában az érzéseivel?lehet hogy szerelmes a kérdezőbe de attól még nem muszáj rögtön lesmárolni valakit

nem kéne ilyen "okos" tanácsokat osztagatni 11 évesen,49%-al

2011. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha tényleg szeret akkor jelentkezni fog. Sajnos csak várni tudsz:/
2011. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Terhes vagy
2011. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
azt,hogy megfogta a kezed és megölelt.
2011. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt olyan fiú haverom régebben akivel sokat ölelkeztünk mégse történt semmi csak egyszerűen jól eset mindkettőnknek :)
2011. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 SwedishTime ***** válasza:
92%

"Megfogta a kezem, megölelt . Ez mit jelent?"

Még hogy mit jelent? Valószínűleg azt jelenti, hogy ő egy űrből érkezett menekült idegen, akinek a faja kihalófélben van, így elhatározta hogy a Földön szaporítja el a faját. Ahogy le tudom szűrni a leírtakból, épp gazdatesteket keres a spóráinak, amiket kézfogással és öleléssel terjeszt. Ami pedig a volt barátnőjét illeti, szerintem ő nem volt megfelelő táptalaj a spórák számára, így a kikelt lárvák elpusztultak a testében. Az, hogy azzal indokolta a nőneműtől való elszakadást, hogy már nem szereti, csak egy álca, hogy le ne bukjon. Így most új gazdatest után keres, és te tűntél a legoptimálisabb célpontnak.

Szerintem vigyázz a fiúval, ha nem akarod, hogy egy gennyes lárva szakítsa ketté a tested, miután kifejlődött benned. Bár lehet már túl késő, a legutóbbi sétából adódóan, ami csak egy beültetési akció volt számára...

2011. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 madscientist válasza:
100%
Nagyon tetszel neki és elég jó pasit kaptál el azzal, hogy nem smárol le rögtön hanem csak megölel. Ebből még lehet valami :D
2011. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!