Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit érezhet irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves fiúról, osztálytársamról lenne szó. A korához képest hihetetlenül érett, okos és jó humorérzékű. Tipikus pasi-jellemzői vannak. 1 évvel vagyok fiatalabb tőle. Tavaly biztosan tudtam, hogy tetszem neki, de mikor elmondtam oszt.kiránduláson egy "barátnőmnek", ő ráhajtott a fiúra, ami zavart, de nem sokat érhet el nála, mert a fiú nem az olyantípusú lányokat kedveli, viszont most már elbizonytalanodtam.

Idén még nem beszéltünk túl sokat, nyári szünetben csak egyszer futottunk össze, szemkontaktus is néha, inkább ritkán van, ha nem nézek el, még egy halvány mosolyt is viszonoz. Ha mégis beszélőviszonyba kerülünk, akkor hozzámér... Tehát múltkor mikor egyedül maradtunk a terembe, beült mellém, úgy, hogy hozzámért teljesen a vállával és felkarjával. Múltkor egy körben álltunk és mellém állt be, olyan közel, hogy szinte arrébb kellett állnom.

Elég visszahúzódó vagyok, nem nyomulós, viszont szeretném vele tudatni, hogy van nálam esélye. Esetleg tudnátok tippeket adni, hogy ilyenkor mit csináljak? (A köszönőpusziig eljutottunk, viszony beszédileg csak haver és viccelődés szinten vagyunk.)


2008. okt. 10. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 17 éves fiú vagyok, nálunk is van köszönéspuszi, de az ilyesmi hogy valaki mellém ül és hozzámér, az természetes, sőt, egy egy ölelés meg ilyesmi normális :P

Az meg hogy melléd ál, simán lehet véletlen, vagy csak kedvel......

De, szerintem tetszesz neki :) ilyesmi tipikus egy fiúnál ha valaki tetszik neki, te is álj mellé a körben, néha menj oda hozzá, beszélgess el vele a suliról vagy valamiről...

Aztán próbálj vele szemezni, ha megy az ő feliről is, biztos hogy tetszesz neki, egyszer mikor magatok vagytok meg fogja kérdezni :)


Sok szerencsét!!!

2008. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2008. okt. 10. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintm próbálj meg vele több időt eltölteni ha még nem ebszéltetek komoylabb témákrról. Ha több ideig avgytok együtt akkor elfog terelődni a téma mélyebb vizekre akár arra h kinek milyen idálja van avgy yilesmi és ah egyszer így van máskor már könnyebben besztéltek komoylabb dolgokrol =) ha meg tudatni akarod vele h van esélye nálad én is azt tudom javasolni h menj oda hozzá és mutass felé érdeklődést kérdezz róla =)

sok sikert!

2008. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy tetszel neki, csak valószínűleg ő sem mer közeledni úgy nyíltan... Igazából nekem is ez a típus jönne be, a nyomulósokat nem szeretem.

Derítsd ki, hova jár bulizni, aztán "teljesen véletlenül" bukkanj fel Te is ott :)))!! A tánc segíteni fog!!! Vagy hívd el valahová, az sem baj, ha többen mentek! Sok sikert!

2008. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!