Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elfogadható mértékű dekoltázs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható mértékű dekoltázs ez egy felnőtt nőnek randevúra?

Figyelt kérdés
[link]
2017. febr. 10. 10:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a dekoltás nem túl esztétikus. Egy ilyen ruhához jól is kell kinézni.


A fülbevaló meg már tényleg a legalja. Ezek mellett észre sem venném a szemöldökét, lehet hogy azért öltözködik így, hogy ne vegyük észre hogy el lett bhaszva kiszedéskor. :D

2017. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ja kérdező, ha te vagy a képen, akkor bocsi, nekem valószínűleg egy másik kép töltődött be, mindig elnavigál a böngészöm.
2017. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem csinos vagy. És jól áll ez a ruha. :)

Egyetlen ami nem jó...a melltartópánt ne látszódjon,az közönséges. Sok sikert a randihoz. :) 30/N

2017. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én biztos nem venném fel.

A melltartópánt pedig rettentő közönséges.

2017. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
borzalmas.
2017. febr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én egészen biztosan nem vennék fel ilyen felsőt sem randira, sem máshova akkor sem, ha ekkora melleim lennének.

De szerintem baromira igaz, amit írtak: az ember öltözködése tükrözi az ízlését, a személyiségét is. Ha neked ez a szerelés tetszik, csinosnak és vonzónak találod (márpedig nyilván annak találod, ha ezt szeretnéd felvenni), akkor olyan férfire van szükséged, akinek ez hasonlóan kívánatos és szexi. Szóval szerintem is add magad, olyan ruhát vegyél fel, amiben tetszel magadnak és akkor olyan férfiakat fogsz "bevonzani", akikkel hasonlítotok.

2017. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Így ebben a formájában szerintem sok (bár nyilván van akinek bejön). Ha a vállad takarva lenne, már sokkal jobb lenne a helyzet.
2017. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mit akarsz?

Szexpartnert felszedni? Ahoz tökéletes!


Komolyabb vonalon nyomulni? Ahoz nagyon sok!


Egyébként valaki írta hogy a melltartópánt közönséges ha kilátszik.

Szerintem meg szexi, de nekem ez így ahogy a képen van sok lenne randira.

2017. febr. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!