Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy átlag csávó költ egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy átlag csávó költ egy csajra pl. ő fizet moziban, étteremben, vagy vesz ruhát, virágot, bonbont, alkoholt nem érzi a nő kellemetlenebbül magát h adnia kéne szexet cserébe?

Figyelt kérdés
Ajándékokkal az átlag lánynál könnyebb becsajozni, vagy inkább csak kellemetlen lekötelezettség érzést kelt? Mi az amit egy nem valami jó, átlagos kinézetű csávótól egy csaj még szívesen elfogad és pozitív érzést kelt? Meg ha egy átlag csinos 20 éves jó csajt akinek valószínűleg vannak meg voltak idősebb pénzesebb udvarlói vagy akik költöttek rá jócskán, egy italra discoban vagy napközben egy kávéra hívod meg, vagy egy sétára hívod el randizni akkor nem nézhet gyerekesnek vagy csórónak magához?
2017. febr. 5. 00:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Figyelj!


Legyél figyelmes, vehetsz neki apróságokat, ahogy érzed és amit megengedhetsz.

Ha érdekled (akár szexre akár másra, e tudom te mit szeretnél) akkor úgyis fogod, te pedig nem tudsz versenyezni a havi százezrekkel és nem is szabad! Aki ezt elvárja nem túl értèkes ember.

2017. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Akkor az csak egy mítosz, hogy a csajok a pénzre mennek, ha egy csaj kap pl. egy kollégájától, osztálytársától ajándékot mondjuk egy táskát vagy egy kozmetikumot vagy egy virágot vagy mondjuk egy 1000 Ft-os bonboncsokit akkor az nem előny udvarlásnál hanem inkább a csávó saját kompenzálásának meg nyálasságának nézik, meg kellemetlen viszonzásérzést kelt? Meg ha már egy csajnak amikor csávójavagy veszel egy drága telefont meg ruhákat meg ingyen lakhat nálad meg furikázod azt a csajt nem könnyebb megtartani, mint azt, akivel elmentél inni egy 300 Ft-os teát vagy sétálni voltál?
2017. febr. 6. 12:33
 13/16 anonim ***** válasza:
Nagyon nem érted a lényeget. Igen egy szál virág egy csoki valami apró figyelmesség felkelti a nő figyelmét és a kapcsolat alatt fenntartja a "figyelnek rám" érzést. Ez kell egy kapcsolatba ahogy az is nagyon jó ha van kocsija és mondjuk kijön értem az állomásra de ez akkor is szép gesztus (talán még szebb is) ha kibuszozik csak azért hogy együtt mehessünk haza. Én nem fogadok el drága ajándékokat főleg nem csak úgy. Egy mobilt vagy autót vagy hasonlót simán visszautasítanék mert az már a megvett magának kategória. Igen aki autót kap annak jól kell teljesítenie amit "apuci" kér egy csoki azért nem ez a kategória.
2017. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A normális réteg nő nem fog tőled semmi ilyesmit elvárni ezt hidd el nekem!!! Egyet értek az előttem válaszolóval, én sem fogadnék el csak úgy ennyire indokolatlanul drága ajándékot. Az igyekezetet, figyelmességet sokkal többre értékeljük! :)
2017. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk három napja nem volt szex mert "fájt" a barátnőnek, feleségnek a feje, fáradt volt, vagy nem volt kedve, stb akkor vajon olyankor egy ruha vagy valami működhet, vagy akkor csak ellenkező hatást ér el hogy csak akkor egyre inkább csak akkor lesz szex ha kapott valamit?
2017. febr. 7. 03:01
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez érdekes kérdés. Nekem akkor szokott "fájni" a fejem ha haragszom a páromra valamiért. Olyankor nem kívánom hogy hozzámérjen mert dühös vagyok. Ha azért van ez mert elhanyagolva érzem magam és meglep egy vacsival meg egy szál rózsával akkor gondolom egyből helyre áll a lelki világom. Ha azért "fáj" a feje valakinek mert úgy általánosságban nem kívánja a párját és a párja a szexért ruhával fizet akkor könnyen elmehet a dolog abba az irányba hogy a nő csak akkor teszi szét a lábát mikor megfelelő ellenértéket kínálnak. Ha valaki szereti a párját szerintem ez nem fordulhat elő viszont sok kapcsolatban már nem hogy szerelem de még szeretet sincs szerintem.
2017. febr. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!