Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik miért fütyülnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért fütyülnek a csajok után? Mire jó ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 12:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ma ilyet szól egy csávó a kocsmából hogy:

"Szia Cica, van gazdid?"

lol.:D előttem ezzel csak lejáratja magát h mien tajparaszt. nekem nemjön be.

16/L

2010. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj kedves kérdező, az idő mindent megold... Mondjuk 20-30 év mulva bizton nem fütyülnek már utánad. Egyébként meg a csajok miért vihognak állandóan?!

De ha nem akarod hogy utánad fütyüljenek, járj hátrafelé...Vagy, talán öltözz úgy, hogy a fiuk alsónacijában ne olvadjon ki a műszál.

2010. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
79%
Észre vettétek hogy csak akkor fütyülnek ha szembeszél van?Biztos azért mert az elkerekedett szájukba belefúj a huzat,és a csodálkozó tekintet mellett ilyen hang hatás hagyja el a szájukat!XD Én azt mondom,lehet hogy paréj az illető aki ezt csinálja,de majd lehet húsz év múlva mosolyogva gondolsz vissza azokra akik kinyilvánították tetszésüket feléd,még ha ilyen formában is.Amúgy meg én mindig azt mondom,hogy örülj ameddig nem azért dudálnak meg,mert útban vagy!!:D
2010. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

azért mert igy jelzi a taj paraszt/raj csávó

Hogy készen áll a szaporodásra olyan mint amikor a szarvas bikák bögnek c sak ezek fütyülnek



amugy nemvic le egyszerüsitve ténleg kb ennyi

16/f

2010. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Füttyel, dudálással, beszólogatással, miegéb és társaival azt jelzik, hogy csinos szép vagy.

Ennek egy normális nő nem vesz komolyabb jelentőséget, hisz aki a fenti tulajdonságokkal rendelkezik, az általában foglalt! Mindenesetre, a legtöbb nő számára építő jellegű, hiszen elismerik, hogy jól néz ki.


A "szia cica, van már gazdid?" beszólásra viszont, lehet hogy csúnyán néztem volna az illetőre!:D


Tanács: ha komolyan gondolja, úgyis lépni fog!:)

2010. máj. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

A kérdésben ott van a válasz: 'pasik'...

Többesszámban! Láttál már pasit egyedül egy lány után fütyülni?

-Egymás előtt bizonygatják, hogy mekkora arcok!

2010. máj. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Egyszerűen azért, mert: aki fütyül azt szeretné elérni, hogy rá is odafigyeljen az akire ráfütyült, hogy őt is észrevegye az az illető. Olyan mint a dudálás autóból, csak ehhez nem kell autó sem.
2010. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 motoroscsaj válasza:

van valami igazság benne, hogy az illető már foglalt :D de az a legjobb ha egy csoport hülyegyerek fütyül le egy teraszról, ami persze egyik fülemen be másikon ki :D

és még valami: Ha egy fiú utánad fütyül , ne nézz hátra . . . , mert NŐ vagy , nem pedig kutya :)

2013. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!