Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik miért fütyülnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért fütyülnek a csajok után? Mire jó ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 12:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
72%
Tudom h nem hiszitek el, de egy csajt így szedtem fel... persze nem tartott sokáig a dolog, de nem bántam meg egy könnyen szerzett menetet. :) Amúgy tisztelem a csajokat, akit ilyen könnyen ki lehet használni, az meg is érdemli, hogy ezt tegyék vele... De ettől még nyugodtan lehordhatok csajok.. ;)
2010. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
a fiu egy boltban dolgozik de tud komoly is lenni mert néha szemez velem mosolyog és köszön. nem hiszem hogy csak arra menne ki a játék.
2010. máj. 7. 13:15
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem minden esetben jelent rosszat,ha rád fütyül valaki(a jól ismert "dallammal",amit így írásban nem lehet visszaadni)!A pasik többnyire a tetszésüket fejezik ki ezzel,az más kérdés,hogy mi hogyan reagáljuk le!Én régebben elintéztem egy mosollyal,és folytattam tovább az utamat!Mert abban az esetben is,hogyha tényleg taplóságból,és szexuális szándékkal,nem pedig sima tetszés miatt fütyült rám az illető,a mosollyal sikerült benne is elégedettséget keltenem,látta,hogy én nem bunkón reagálom le,hanem a mosollyal megköszönöm a füttyszót!Viszont azzal,hogy továbbmentem,nem álltam le bájologni,azt is látták,hogy kedves voltam,de nem könnyen kapható!Szóval szerintem felesleges túlreagálni,inkább te is próbáld lazán elintézni ezeket a dolgokat!
2010. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
és alegnagyobb baj hogy tetszik a fiu nekem is.
2010. máj. 7. 13:25
 15/28 anonim ***** válasza:
húú micsoda baj!!!
2010. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
hát az nem??????
2010. máj. 7. 13:31
 17/28 anonim ***** válasza:

13:03 teljesen igazad van:)

21F

2010. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
nekem is tetszik az a majom ozt ő meg néha fütyül néha komoly és nem akar lépni!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 7. 13:33
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik haverom rendszeresen csinálja, ha pl. megyünk az utcán....én viszont elég égőnek tartom , ezért kicsit kínosan érzem magam, amikor valami csajnak fütyülget, és én is ott vagyok.Amúgy azt jelenti, hogy "sunázná" xD
2010. máj. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

munkásember, vagy bunk* paraszt.

de az biztos hogy általában többen vannak ilyenkor.

Ez azt jelzi, hogy nincs nő akinek kellenének.

Intelligenciahiány

Modortalanság.


Érdekes, régebben nekem is fütyülgettek, amig tini voltam, de most már rájuk nézek és nem mernek füttyögetni.

Elég szúrós tekintetem van, igaz 30 felé tartok...ez is közre játszik:)


Te is ordítsd vissza neki, hogy jó a segged, hozok egy seprűnyelet!

2010. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!