Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A jó csajoknak fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó csajoknak fontos a kockahas és az anyajegy nélküli barnabőr? :D:D:D:D

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 22:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
a kis pedo!
2010. máj. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Dehogy fontos. Ha valakit szeretek akkor azt akkor is szeretni fogom, hogyha nincs kockahasa vagy nem olyan barna mint egy olasz pasi.

Jó csaj 21 :D

2010. máj. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi az számodra, hogy "jó csaj", engem sokan annak tartanak, és nem fontos számomra a kockahas (csak az, hogy ne legyen ruhában is látszó pocakja). 1-2 anyajegy nem zavar egyáltalán, a barna bőr szintén nem fontos, sőt a fehér jobban tetszik.
2010. máj. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Engem taszít a barna bőr pl. ( a természetesre sem bukok, nem kizáró ok, csak nem jön be, a szolisról meg ne is beszéljünk). Kockahas oké, de egyáltalán nem követelmény. Szeplő, anyajegy imádnivaló :) 21/L
2010. máj. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha jó csaj alatt azokat a szolis, xs-es de DD kosaras, hidrogénszőke, X-it ruhás, plaftorm cipős valamiket érted... Jó, fontos, de az még fontosabb nekik, mi van a pénztárcádban.

Amúgy egy csomó más dolog van, ami fontosabb.

Persze, mindenki megnézi ezeket, de kapcsolatnál senki nem azt fogja számolni, hány kocka van a hasadon, meg hány anyajegyed van :-D

2010. máj. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Semmi köze a kockahasnak és a barna bőrnek az elégedettséghez illetve ahhoz , hogy milyen pasival érzem jól magam. Az első pasim nagy szerelmem volt és tele volt anyajeggyel és a bőre is világos volt, mégis nagyon szerettem mert velem foglalkozott és nem önmagával. Szerintem ha arra koncentrálsz . hogy figyelsz a lányra sokkal többre jutsz egy kockás hasnál.
2010. máj. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az anyajegy tényleg ekkora rizikó????Nekem van jónéhány csak nem a pofámon hanem kevésbé látható helyen...akkor mit tanácsoltok?Kvázi mint a rabszolgapiacon anyaszült mesztelenül körbe körbe forogjak az általam kiszemelt lány előtt már ismerkedéskor,mert ha később derül fény a szörnyű titokra akkor lehet hogy fölöslegesen tepertem csomó ideig???
2010. máj. 15. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten nem szeretem ha egy pasinak kocka hasa van, én a szép vádlit, kerek feneket, széles vállakat tartom vonzónak:) Az anyajegyet szerintem észre se lehet venni ha valaki nem kifejezetten azt nézi hogy hol van rajtad:D Meg semmi zavaró nincs benne hiszen mindenkinek vannak anyajegyei:) És a barna bőr sem döntő tényező egyáltalán. Nekem tetszik a barább bőr (nem a szétszolizott) ennek ellenére a párom fehér és ezért nem fogok otthagyni:D egy nőnél tetszik jobban ha barna a bőre.
2010. máj. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Anyajegynélküli barna bőr. Ezt a f.szságot meg honnan szedted?:D:D Elárulok egy titkot minden embernek van egy csomó anyajegye, még a "jó csajoknak" is. Hmm vajon miért? ÁÁHH ők is emberek!:D:D


Ha van felesleg rajtad és zavar járj el kondizni vagy futni és nyomjad a felüléseket, de el ne menj szolizni!!!


Amiket leírtál az azoknak a csajoknak számítanak,akikkel legfeljebb az új táska, cipő divatról tudsz beszélgetni és hallgathatod a nyavalygásukat egésznap. Ez kell neked? 22/F

2010. máj. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!