Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szőrös anyajegy az arcon! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrös anyajegy az arcon! Mit csinálja vele?

Figyelt kérdés
az arcomon van egy anyajegy szerüség, vagyis ez nagyobb. nem tudom a pontos nevét. a lényeg h igy nem is volna zavaro, de ebből nagy szőrök nőnek ki. egypárszor leborotváltam, de ugy tudom ezt nem szabad. de napok alatt visszanőt. ilyennel mit lehet tenni, mert engem zavar h ilyen szőrös. csaj vagyok.
2009. nov. 7. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
vanak ojan szöztelenitö motszerek amejel kiégetik a szirök hagymáját ezáltal nem nönek visza vagy nagyon nehezen az anyajegyen pedig a börgyogyász tud segiteni az eltávolitásban de ha a az a anyajegy ugy hejeszkedik mint egy szépségpöty akot ször nélkül még a pasiknak tetszik is
2009. nov. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

a borotválás tényleg rossz ötlet volt. sőt ne is próbáld meg kitépkedni.


kisollóval vágd le mindig, igaz, hogy gyorsan visszanő, de én pl. ezt hallottam.

2009. nov. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szia! nekem is van egy, de az nem olyan nagy, és csak egy szőrszál nő belőle, és azt ollóval szoktam levágni a tövénél. :) Nem tudom, hogy ez mennyire helyes, én csak azt hallottam, hogy kitépni nem lehet, de a borotválást is hanyagold szerintem, mivel azzal is megvághatod az anyajegyet. Az meg nem túl jó. :) Marad az olló. Remélem segítettem.

20L

2009. nov. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%
hát nagyon rosz segitség mert ha oloval vágod ojan vastag lesz mint apukád bajosza minél töbet vágod anál erösebb lesz énis a kozmetikust ajánlom végleges eltüntetésre utána börgyogyászal levetetni a csunya anyajegyet nekem is volt én igy csináltam és nincs se 2cm anyajegy se szörszál belöle 22L
2009. nov. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen, asszem akkor olloval fogom. arcom oldalan van, kb akkora mint a kezem kisujján a köröm Fele. szoval nem nagy. csak az zavar h olyan nagy szőrök nőnek ki belőle.
2009. nov. 7. 23:12
 6/13 anonim ***** válasza:
miért nem veteted le? nem lenne vele többé semmi macera.
2009. nov. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, a bal oldali részén az arcomon! Én ha visszanőtt, mindig fogom a kisollót és nyissz! :)
2009. nov. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Orvossal nézesd meg, hogy el lehet-e távolítani. Asszem nem támogatja a TB az ilyen beavatkozást, és nem olcsó mulatság (200-500 eft körül). De érdeklődj. Úgy tudom ha megállapítják, hogy elrákosodhat vagy valami, akkor ingyen is leszedik.
2009. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát sajna arra nincs pénzem :S meg ugy nem zavar csak hogy szőrös. de akkro levágom. bár most kicsit beparaztattatok h elrákosodhat.. :(
2009. nov. 7. 23:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy, én csipesszel szoktam kitépni a szőrt. 10 év alatt még semmi gond nem volt ezzel a módszerrel és legalább tartós.
2009. nov. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!