Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A jó csajoknak fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó csajoknak fontos a kockahas és az anyajegy nélküli barnabőr? :D:D:D:D

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 22:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Igen, legfontosabb dolgok ezek. Gyúrd ki magad, szolizz, és szedesd le az anyajegyeidet. Minden sokkal jobb lesz. -_-"
2010. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
dehogy :D semmit sem számít ^^
2010. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a páromat úgy ahogy van az összes anyajegyével és minden külső "hibájával" együtt. Bár lehet, hogy én nem vagyok jó csaj ezek szerint:D
2010. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem fontos a kockahas mert egyáltalán nem is tetszik. mármint igen, picit izmos legyen de nem feltűnően. csak kövér ne legyen!!! a barna bőr sem fontos mert a világosabb bőr tetszik. az anyajegy meg nem tudom mit számít, szerintem minden emberen akar egy-kettő itt-ott.

azt viszont nem tudom mennyire számíok jó csajnak XD mert szűkebb, rövidebb ruhákban szinte mindig jó csajnek vagyok nyilvánítva, ám ha csak kicsit is bővebb gönc van rajtam ami már nem mutatja annyira az idomokat (és ez gyakran fordul elő), akkor már a "jócsajságom" csak az arcomra korlátozódik az emberek szemében és akiknek az a "van mit fogni rajta" típus jön be, azoknak tuti nem vagyok egy jó csaj XD

2010. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom magam "jó csaj"-nak (azért nem vagyok olyan rossz :P), de nem fontos egyikse. A barna bőrt kifejezetten nem szeretem, mert nekem nagyon világos a bőröm, és nem akarok világítani a barátom mellett. A kockahasat szeretem, de nem halok bele, ha az illetőnek nem az van, csak kövér ne legyen. Mondjuk a barátomnak szép kockahasa van. ^^
2010. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
Az anyajegy elég kellemetlen látvány nekem. Ha nincs sörhasa, elég jó a teste.
2010. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
en 24/L vagyok , es sokat adok magamra , minden nap sportolok , apolom a hajam ,böröm stb. De kizarolag azert mert en igy erzem jol magam ...... es a parom nem muszalj egy izompacsirta legyen csak azert mert en szeretek sportolni , a lenyeg hogy mindketten jol érezük magunkat a börünkben ..... ha valaki igazan szeret , az elfogad sörpocival es anyajegyekel is :o)
2010. máj. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

egyik se fontos. pasimnak sörhasa van, világos bőre (ami nekem nagyon bejön) és hoppá, vannak anyajegyei :P sőt, még nagyon halványan szeplős is. de nekem így tetszik, sokkal jobban bejön, mint a címben leírt srác.


15/L

2010. máj. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
utolsonak: szep baratod lehet ha tizenevesen sorhasat novesztett
2010. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:

a barátom 22 :D nincs is nagy hasa, de azért van neki, olyan aranyos rajta :D


15/L

2010. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!