Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszem egy férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszem egy férfinak, annak hogyan kellene vilsekednie velem: visszahúzódónak és félénknek kéne lennie, vagy inkább nagyon izgatottnak, 'rámenősnek', anélkül, hogy elmondaná? Ti ilyen helyzetben hogy viselkedtek?

Figyelt kérdés

Mindenki a saját megközelítését írja le. Pár napos munkával összefüggő ismeretségről van szó.


Nemet és kort is légyszi.


2017. jan. 16. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Van férfi aki visszahúzódó, van aki félénk, van aki agyon piszkál, van aki rámenős, van aki kimutatja, van aki nem...



ettől szép az élet, minden férfi másként viselkedik, nincs egységes, kötelező érvényű férfi viselkedési kézikönyv.


Férfi (és öregebb, mint Te :)

2017. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:
én kedvesebb,mosolygósabb lennék és elhívnálak valahová ,amit te is szeretnél persze
2017. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hogy milyennek "kéne" lennie, azt majd megmondják a feminácik. Hogy milyen lesz: amilyen lenni akar.
2017. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Engem az érdekel, hogy TI milyenek vagytok :)
2017. jan. 16. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Én változó h félénk vagy 'rámenős"vagyok. Bár nekem e két dolog közt kicsi a különbség, mert alapból félénkebb vagyok az átlagnál.

Viszont mindenképp nagyon figyelmes vagyok az illetővel. Talán ez a legfeltűnőbb jel.

28F

2017. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Ha csak szimplán tetszik de tudok valamilyen okról ami miatt ez csak olyan szemlegeltetés lehet akkor általában nem szoktam kiteríteni a lapjaimat.

Ha tetszik és látok is némi esélyt, vagyis inkább nem tudok olyan okról ami miatt ne lehetne megpróbálkozni, akkor próbálok valamilyen kommunikációt létesíteni, de csak finoman és várom, hogy jöjjön rá valami reakció.

2017. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Egy férfi nem félénk. Kedves és határozott, ugyan mitől félne.


Ha nemleges választ kap, az csak annyit jelent, hogy úgysem szeretné az a nő viszont, akkor meg sokkal jobban jár a visszautasítással.

2017. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miert erdekel hogy milyenek? Ez valami felmeres? Mert akkor eleg egyoldalu. Csak a gyk-s ferfiak (es tobbnyire tinik) osztjak itt az eszt...
2017. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szemelyes okbol voltam ra kivancsi.
2017. jan. 19. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!