Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék "meghódítani"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék "meghódítani" egy ilyen srácot?

Figyelt kérdés
Van egy haverom,akivel a baráti társaságunktól ismerkedtem meg(amugy rajtunk kivül még 2 ember van szóval nem vagyunk sokan) és a barátnőm mondta,hogy teccem a srácnak,és hát nekem is bejött. Később a srác felvett msnre, egyszer már találkoztunk is de csak sétáltunk meg beszélgettünk,és csak alig történt olyan dolog ami ilyen "flörtölgetős" lenne. Azóta is beszélgetünk msnen,bár sajnos nemnagyon találjuk a közös hangot (élőben ilyen probléma nem volt) erre ő mindig aztmondja,hogy fáradt. Próbáltam hogy nem irok rá, akkor rám irt,de elég későn, aztán máskor már nem tudtam megállni,hogy ne irjak rá. Nem tudom mit tehetnék hogy felkeltsem az érdeklődését olyan igazán. (állitolag amugy nem félénk srác meg énsem ugy ismerem)
2010. máj. 5. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért, te nem tudsz lépni?

Írd meg msn-en neki hogy apatejet kérsz a nyelőcsövedbe.

2010. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem többet találkozzatok kettesben, mert akkor tud igazán kialakulni valami. Szervezz meg mára vagy holnapra egy spontán találkozót. A legjobb nem halogatni a dolgokat. Írj neki most egy sms-t, hogy szép az idő és hívd ki sétálni. Sok szerencsét.
2010. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

normális válaszokat kérek csak:)

a másodiknak üzenem,hogy énis igy terveztem,de ma neki suli van:S

amugy néha feljön ilyen téma, pl tegnap ,hogy felajánlotta h átjön filmezni,de ilyenkor nem mond sosem időpontot szóval nem történik meg:S

2010. máj. 5. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok amúgy?
2010. máj. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17
2010. máj. 5. 13:16
 6/6 anonim ***** válasza:

menjetek el egy szorakozo helyre.

igyatok valamit :D

onnanstol már teleportba arra kelsz fel hogy melletted fexik a pasi meztelenül és teis azvagy.

valami ilyesmi. sok sikert ^^

2010. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!