Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném meghódítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném meghódítani a srácot. De hogyan?

Figyelt kérdés

Elhatároztam magam: megszerzem a srácot. Már több éve tetszik de nem mertem lépni. Keveset beszélünk, de ha találkozunk mindig hülyéskedünk, nevetgélünk.

A srác inkább rocker, vagy egy zenekara is. Gitározik, jól rajzol. Ezeket azért írtam hogy hátha ezzel kapcsolatba is lenne vmi ötlet. Koncertjeikre szoktam járni, de nem tudom mit mondhatnék/csinálhatnék ami tetszhetne neki. Ti mit gondoltok? Lányok ti hogyan hódítottátok meg a pasitokat? Fiúk, ti minek örülnétek? Köszi aki normálisat ír :)


2010. jún. 13. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Aranyos, hogy ennyire eltökélt vagy, de ha nagyon próbálkozol, akkor visszafelé sülhet el. Esetleg nem lesz belőle komoly kapcsolat, ha érted mire célzok.


Előbb legyetek barátok, és aztán elbűvölheted személyiségeddel és a csinos külsőddel. Azt pedig gondolom tudod, hogy barátokat hogyan lehet szerezni. Legyen közös téma, közös tevékenység, közös humor vagy bármi ami közelebb hozhat benneteket. De vigyázz arra, hogy te magad ne változz meg emiatt, nem csinálj olyasmiket, amit egyébként nem szeretnél megtenni, mert mindenkit becsapsz: magadat is, őt is.


Arra is készülj fel, hogy a gitáros rockzenekaros srácok nem csak téged vonzanak, hanem majdnem minden nőt, úgyhogy valószínűleg nagy a konkurencia, de ügyes marketinggel a legjobb versenytársakat is le lehet nyomni. :)


Sok sikert!


22F

2010. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. jún. 13. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!