Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék egy srácot meghódí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék egy srácot meghódítani, aki számára talán én sem vagyok közömbös?

Figyelt kérdés
Ő úgy tudja van társam, de már fél éve nincs. Csak miatta járok egy bizonyos helyre, de sajnos csak 1-2 hetente láthatom, többet nem tudok róla, nem tudom merre jár még pl szórakozni, hogy hol tudnék még vele összefutni. Arra gondoltam, hogy az iwiw-en bejelölöm, hogy honnan ismerjük egymást és kicsit viccesen írom le a sztorit. Viszont nem szeretném, ha azt hinné nyomulok. Ez jó ötlet lehet, vagy hagyjam őt lépni, mert a férfiaknál számít, hogy ő cserkéssze be a nőt és én így felkínálkoznék?? Vagy ez csak akár egy haveri gesztus is lehet? Amikor találkozunk váltunk pár szót és kerülgetjük egymást, de ennyi. Én szeretném megismerni, olyan édes számomra. :)
2009. ápr. 14. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is mi az hogy:"Ő úgy tudja van társam, de már fél éve nincs"? másodszor megint mi az h számít h ő cserkéssze be a nőt? ... Igenis rá lehet segíteni a dologra máskülönben honnan a kutyafüléből tudná h tetszel neki?... iwiwen meg nyugodtan jelöld be, és ha legközelebb találkoztok odamész hozzá h hello te vagy az a...(am tudom h leírni könnyű, ezzel a leírás fejben ottvagyok dologgal én is így vagyok hogy megy csak gyakorlatban nem feltétlen)
2009. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát férjnél vagyok-voltam, mert folyamatban a válás, amit ő valószínű nem tud, de azt sem szeretném, ha az jönne le ebből, hogy milyen kis liba, mikor még férjnél van és mást nézett ki magának. Azt hiszem berezeltem és nem merek lépni felé.
2009. ápr. 14. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Szijja :)

Sztem sok féleképpen lehet közölni egy sráccal,h már nincs párod és tetszik neked.

itt egy beteges ötlet:

Ha folyamatban a válás rendezz egy hatalmas bulit,hivj el mindenkit,öt is és mondd neki h ünnepled a válásodat.

Ezzel egyrészt megtudja nem vagy férjnél szabad vagy;

másrészt látja h kedveled hiszen meghivtad egy bulira.A bulin meg majd lehet ismerkedni :P

És sztem is nyugodtan bejelölheted iwiwen,vedd fel msnre,abbol nem lesz semmi baj.

Majd meséljj mi történt

pusszikka

2009. ápr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!!!

Bulit nem rendezek, majd csak akkor, ha tényleg elváltam, mert elég nehézkes a "férjem" és nem akar válni, de én igen, elegem volt a sok dolgából, még fiatal vagyok és boldog akarok lenni, nem egy megalázott, becsapott nő egy férfi mellett.

Az iwiwet megpróbálom, de kicsit parás vagyok :). Kell egy pár nap mire lépek :D.

Ha sikerül mindenképpen írok ide vissza Neked!!! Remélem így lesz!

2009. ápr. 15. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!