Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel lehetne meghódítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne meghódítani egy 21 éves srácot?

Figyelt kérdés

Kezdem elveszíteni a józan eszem,ha a közelébe kerülök.17 éves vagyok és iszonyatosan tetszik.

Ha minden igaz,és nem csak ámítom magam,akkor szemezés is fordult már elő,sőt egy halk "Szia" is,de pfuh,ennyire nem éreztem még,hogy kell nekem,szükségem van rá..

Pedig még nem ismerem egyáltalán..

Tanácsok?

17/L


2010. ápr. 10. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
ha akar valamit tolled akko lepni fog,ha peddig nem akar es te kezdemenyezel meg rosszabba teszed a helyzetet,ti lanyok ezt nem ertitek meg?vagy mutasd meg a puncid es lehet radmaszik,bocs na de komolyan,nekem egyszer mondta el egy lany hogy mennyire szeret es stb,kenyszerbol voltam vele csak,mert megsajnaltam,gondolom te nem ezt akarod.
2010. ápr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Elhívod valahová, mert jobban meg szeretnéd ismerni.

Engem is hívott már el "ismeretlen" ember randira (csak köszönőviszonyban voltunk).

2010. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

menj oda hozzá szerintem aztán beszélj vele.

ha nem akarsz nyomulni akkor talán MSN.

sok sikert

2010. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szia szerintem is lépj :D veszíteni valód nincs :D sok sikert:D
2010. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kohnen ***** válasza:
100%

mi vagy te? poroszország, hogy hodítani akarsz? egyébként provokálj felkelést, házasodj be a családba, építs ki diplomáciai folyosókat és ha minden kötél szakad kezdd el üldözni a bojárokat...hidd el, a hatás nem maradhat el!

sok sikert ;)

2010. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:D:D
2010. ápr. 18. 22:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Hadsereggel? :D
2010. ápr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

22:07 es te történelmet tanulsz vagy mi??

A kérdésre válaszolva persze nyomulj rá.

2010. ápr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vigyél neki virágot!
2010. ápr. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!