Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy modjam meg a sracnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy modjam meg a sracnak hogy bejon nekem?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki egy evvel idosebb nalam(en 9es vagyok es o 10)nagyon bejon nekem de meg van 5 lany az osztalyba akienk meg bejon.Mar szemeztunk egyszer de nem tudom hogy bejovok-e neki.
2008. okt. 8. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak menyj oda és beszélj vele akár valami általános témáról, esetleg kérdezd meg tőle, hogy mennyi az idő, vagy találj ki valami hasonló indokot, ami miatt szóba kell elegyedned vele
2008. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát menj oda személyesen vagy mostanába már az MSNen való kezdés is jó
2008. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

és gondolod, hogy akkor veled, és a többi 5 lánnyal is szemezett? és szerintem, ha már egyszer szemeztetek, akkor lehet, hogy bejössz neki, csak nem mer odamenni hozzád.

de ha tetszik neked, akkor szerintem ne azon rágódj, hogy vajon tetszem-e neki vagy sem, mert ez csak úgy derülhet ki, ha beszélsz vele, és minél tovább halogatod, annál nagyobb az esély arra, hogy az egyik osztálytársad rámenősebb lesz, és ráakaszkodik a srácra.

kül. tényleg beszélhetsz vele, vagy csak kérj tőle egy tollat (amit még majd vissza is kell adnond, és ha nem sikerül úgy beszélni vele, ahogy szeretnél, akkor a tollra rávésheted (olvashatóan) a telefonszámod, az msn címed, vagy az e-mail címed, vagy csak mellékelsz vele egy lapot amire ráírod...), stb, stb, és ha tudod a nevét, akkor myvipen vagy iwiwen megtudhatod az msn címét..., sokféleképpen közeledhetsz felé, és mi fiúk szeretni szoktuk ha egy csaj kezdeményez.

remélem, hogy tudtam segíteni

2008. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszike
2008. okt. 9. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:

"szerintem csak menyj oda és beszélj vele akár valami általános témáról, esetleg kérdezd meg tőle, hogy mennyi az idő, vagy találj ki valami hasonló indokot, ami miatt szóba kell elegyedned vele"


Először is elnézést attól aki ezt írta :D én végzős vagyok éppen, és hát amit te irtál (válasz gyanánt) egy 9-10. osztályos csajnak/srácnak szerinted nem gáz? Hogynéz az már ki hogy odamegy (teljesen ismeretlenbe) és akkor mondja hogy ő szia. izé ne haragudj, és akkor elkezd mondani valami rohadt nagy baromságot amit kikellett hozzá találni :D ez nemígy megy (szerintem) na mindegy bocs hogy nembírtam ki hogy ezt ne mondjam el =)

2008. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!