Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívsz el valakit randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívsz el valakit randira, akit már hónapok óta ismersz?

Figyelt kérdés

Még nyáron megismerkedtem egy nagyon szimpatikus nővel(21), de mivel láttam, hogy kapcsolatban van, így nem kezdeményeztem nála. Viszont a közös témák miatt, egy laza barátság alakult ki közöttünk. Nemrég viszont szakított a párjával.


Szerintetek elhívjam randizni? Ha igen, akkor hogy?



2017. jan. 7. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs kedved kajálni/inni/beülni valahová/biliárdozni/sziklát mászni?


Pont ugyanúgy, ahogy egy barátot hívsz el, aztán majd közben kiderül, hogy ő is érdeklődik-e irántad.

2017. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak megkérdezném, hogy van-e kedve x vagy y dolgot csinálni, aztán ha igen, akkor időpont egyeztetés, és kész is.
2017. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha már van egy laza barátság, nem feltétlenül hívnám el nyíltan egy randira.

Egy ilyen kötelékben már szabadabban mozog a másik fél is, bizonyára tudja, hogy van-e valakid éppen vagy nincs.

Egy személyes program simán belefér, de én tartózkodnék attól, hogy kerek-perec randira hívjam.

Nem biztos, hogy végleges a szakítás de ha biztos is, nem feltétlenül akar most egy újabb kapcsolatba beleugrani.

2017. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Havi egyszer-kètszer össze szoktunk futni. Kávè, kiállìtás, mozi.


Igazából tényleg azt nem tudom, hogy hogyan lehetne ebből normálisan továbblèpni, vagy megbizonyosodni, hogy ő is vevő lenne-e többre.


Engem az sem zavarna, ha csak barátok maradnánk, de nem szeretnèm barátkènt elveszìteni.

2017. jan. 7. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ezt sem tudod,sehogy. Szerencsétlen nő....
2017. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy nincs semmi ötletem, de kìváncsi vagyok mások vèlemènyère.
2017. jan. 7. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se hívd nyíltan randira, csak találkozgass vele, ha vevő rá, akkor egyre gyakrabban, aztán majd alakul.
2017. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom tudja, hogy tetszik neked.

Mivel most szabad lett a pálya, az összes hasonló srác, aki eddig körülőtte zsongott próbálkozni fog.

Találkozzatok beszélgetős helyen, bókolj neki, kérdezz rá a kapcsolatára, (lehet neki már be van készítve az új pasi), szóval jó lenne tudni az okát, ki szakított kivel. Figyelj az érzelmi állapotára!

Természetesen "jó nagy hülye volt az exed, hogy egy ilyen lányt hagyott elmenni" és hasonló dumák.

Ha jók a reakciói lehet továbblépni, ha nem akkor maradtok barátok.

2017. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!