Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme elhívni egy lányt randira, akire minden nap gondoltok, de nem valószínű, hogy tetszel neki? Lányok ti hogyan vélekednétek? Jól esne?

Figyelt kérdés
Már egy ideje egész nap az eszemben jár, a fényképét is állandóan nézegetem. Ezt vajon, hogy adjam a tudtára?
2016. dec. 16. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Add fel és menj tovább. Kizárt, hogy legyen belőle valami. Már van neki barátja 100% (valami nálad jobb ember).
2016. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írj neki, és beszélgessetek, ismerd meg, aztán ha úgy alakul, hívd el randira. Ha meg ismeritek egymást, akkor pedig csak simán kérdezd meg hogy lenne-e kedve, veled elmenni valahová .
2016. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt honnan tudod? Ismerjük egymást?
2016. dec. 16. 23:06
 4/9 anonim ***** válasza:

#3


Nem, de Te itt kérdezel minket, ahelyett hogy már régen meglépted volna. Biztos, hogy valaki más már megtette aki erősebb és jobb tőled.


Ezt elkúrtad. Nem kicsit, nagyon.

2016. dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Személyesen,jobb úgy pofára esni.

De ne legyen igazam!

2016. dec. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, de az lehet túl nyálasan hangzik, ha azt mondom, hogy mindennap megsimogatom a fotóját, érte érdemes felkelni. Meg fogom lépni, mert tudom, hogy egyedülálló.
2016. dec. 16. 23:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben. Én nem írtam rá. Visszagondolva tudom hogy helyesen cselekedtem, de mégis bánom hogy anno nem léptem. Szóval ne légy olyan mint én! Sok sikert!
2016. dec. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Igen, de az lehet túl nyálasan hangzik, ha azt mondom, hogy mindennap megsimogatom a fotóját, érte érdemes felkelni."


Nekem ilyet mondana valaki, azon törném a fejem, merre szaladjak.

2016. dec. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem javaslom,hogy neten írj neki, én is így tettem anno amikor hasonló helyzetben voltam, sejtheted milyen eredménnyel.. garantált a pofáraesés.. ha van rá lehetőséged,élőben beszélj vele.. azt tanácsolom, hogy nagyon szedd össze magad,mind fejben mind megjelenésben (nem kell túlspilázni,csak annyi hogy légy ápolt és kedves), mert az első benyomás mindent eldönt.. szóval ne görcsölj,ne dadogj, ne lássa hogy ideges vagy, lehet hogy ettől cuki leszel a szemében,de a felnőtt nők többsége ezt nem szokta díjazni..ha ez segít, gyakorolj a tükör előtt :) Ja, és nehogy azt mondd neki,hogy naphosszat a képeire vered, mert azzal instant bannol.. a lényeg szerintem a megnyerő külső, de még inkább a megnyerő stílus, hogy hogyan tudod eladni magad..egyszerűség,lazaság, folyèkonyan tudjál beszélni,ha egyszer megnyerted az érdeklődését,azt tartsd is fenn,ilyenek.. és még egy fontos dolog: miközben beszéltek, próbálj egyszerre hatni az összes érzékszervére..
2016. dec. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!