Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szivat a srac vagy van ertelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szivat a srac vagy van ertelme foglalkozni vele?

Figyelt kérdés

3 hetig irogattunk neten majd megmondtam neki, hogy nem latom ertelmet tovabb ezt csinalni, mert ha akart volna mar elhivott volna, ilyen online unalomuzo pedig nem leszek senkinek.. Erre azt mondta szerinte annyira nehez kiismerni engem, hogy nem hitte talalkoznek vele, ezert nem kezdemenyezett talit, de szeretne megismerni es beszeljuk meg, mikor.. Talalkoztunk is de nagyon mas volt eloben. Neten sokat flortolt, kacerkodott, szemelyesen semmi ilyesmi.. Teljesen tavolsagtarto volt, emiatt en is nagyon zavarban voltam. Nokent igenylem a visszajelzest, hogy tudjam szeretne-e hogy kozeledjek mert ugy nyilvan konnyebben oldodom es "csajoskodom" neki. Tali utan mondtam neki, hogy nem tudtam feloldodni es nem is ertettem, hogy csak nem vagyok szamara erdekes vagy o is zavarban volt es nem mert nyitni. Illetve hogy ugy erzem falat huzott maga kore es nem tudom szeretne-e azt lebontani... erre azt mondta szerinte en huztam falat es nem igazodik ki rajtam.

Mar kb 4x megprobaltam lezarni vele ezt az ismerkedosdit mert tenyleg nem tudom mit akar, de megis mindig visszaforgat es megmagyarazza... Masreszt lehet, hogy tenyleg annyira zavarban volt, hogy nem tudta jol kezelni a helyzetet (ahogy en sem) es ezert nem akarja lezarni, csak nem szivesen vallja be?

23N vagyok, O 28F


2016. okt. 8. 14:21
 1/6 anonim válasza:
30%
lehet túl görcsösen ráálltál a dologra.. ismerkedjetek, találkozzatok, ne várjál flörtölős mondatokat, ne akarj már rögtön másnap egymást ölelve ébredni. Az érzelmek nem így alakulnak ki, hogy na már most ti eldöntöttétek, hogy összejöttök. Neki több idő kell, igazán megérthetnéd. Attól még mert neten nagyobb volt a szája és élőben félénk még nem akar átverni.
2016. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Szerintem nem szivat csak félénk és élőben nem megy neki a csajozás.
2016. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem surgetni akartam es nem erzelmeket vartam, csupan egy meghitt osszepillantas vagy egy "veletlen" erintes sokat jelent ismerkedos fazisban ha kolcsonos, magabiztossagot ad mindket felnek, szerintem...
2016. okt. 8. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szivatni nem hiszem hogy szivatna, de ahogy írsz magatokról, hát tök fárasztó lehet, egy ismerkedési fázisnak nem így kellene zajlania. De ha annyira akartad volna, azért le tudtad volna zárni szerintem.
2016. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.


Élőben szerintem mindenki másabbul viselkedik,a társadalmi normáknak megfelelően,természetes ha első talin az ember visszafogottabb.

Am én is szívesen ismerkednék szoboszló környékéről.

Ti hol ismertétek meg egymást?

27f

2016. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megint ez a túl sok női agyalás...

Szerintem a srácnak nem nagyon volt kapcsolata, zavarba hoztad na + ugye első találkozó.

Többször találkoztam már netről megismert emberekkel, nekem nem volt gond elengedni magam, de sokan csak a találkozó végére oldtak fel, szerintem természetes.

2016. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!