Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor én rontottam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én rontottam el valamit? Van értelme foglalkozni vele?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy sráccal.Eddig mindig baráti társaságokban találkoztunk.Mindig bókolt.Kedden beszélgettünk és azt mondta hogy szeretne velem találkozni.Csak annyit beszéltünk meg hogy vasárnap, és hogy megbeszéljük pontosan keres.A találkozót kedden msnen beszéltük, ahol megkérdezte hogy összejönnék e vele.Úgy gondolom ezt személyesen kellene megbeszélni ezért úgy volt azt is megbeszéljük.

Azóta sem keresett...volt fent msn-en de nem írt rám.(bár nem sokat voltam fent).

Előre is köszönöm.:)

Ő 22/F én pedig 18/L


2010. okt. 8. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az egész msnes dolog gyerekes. =D
2010. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én jó dolognak tartom, mivel 4hónapja jöttem vissza Magyarországra és a kint élő barátaimmal így tudok beszélgetni.:)
2010. okt. 8. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
BAkter írj rá ha találxol vele akk szóllítsd le...bátorság bakker mertha teccik oszt hajt másra is akk neked kell előbb megfogni nem?:D merthát 1 férfi igazából ha nincs senkie 1x-re több helyen próbállkozik be :D szal szentem ragadd meg az alkalmat ha teccik és beszélld meg vele h akare még vmit?:D
2010. okt. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!