Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor mesélem barátoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mesélem barátoknak, hogy társkereső oldalról étterembe hívtak randira, akkor megkérdezik, hogy nem érzem-e magam rosszul ettől. Egyáltalán miért kéne? N22

Figyelt kérdés

2016. dec. 27. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy ezt mondták, nem kérdeztél vissza, hogy miért kéne?
2016. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert mindenki magából indul ki. Aki meg ezt mondta neked, ő biztosan idegenkedne ettől, és frusztrálná, hogy egy ilyen helyen legyen az első randija.
2016. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 egyszer visszakérdeztem és az volt a válasz, hogy "nem kéne". :D csak valaki rosszul érezné ettől magát.


Hát jó ...

2016. dec. 27. 13:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azert, mert első randin nem jo, ha sokat fizet a ferfi, es nem lesz belole semmi. Egyebkent nekem is volt már éttermes első randin tarskeresorol.
2016. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Ha téged nem zavar, hogy első randin ennyi pénzt kiad a srác, azt se tudjátok még lesz-e belőle valami vagy csak ingyen kajáltál egyet, hát lelked rajta.

Nálam egy kávé/forrócsoki férne bele és beszélgetés/séta na meg idegenek előtt nagyon enni sem szeretek. De kinek mi.

2016. dec. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Nézd, én pasiként annyit mondok, helyedben csak akkor mennék étteremben, ha annyira vonzana, hogy már szinte magam alá csinálok a gyönyörtől :D

Én legalábbis ilyen vagyok férfiként, én nem akarnám hogy olyan költsön rám, aki valószínűleg nem fog nekem semmit jelenteni és többé nem talizunk.


Jó nyilván ha már találkozol vele, az jelent valamit, valamiféle kölcsönös vonzalmat. Ettől függetlenül én elutasítanám abban az esetben ha vannak kételyeim a randi kimenetelét illetően, és egy sétára vagy egy teázásra terelném a dolgot.

2016. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kell magadat rosszul érezni. A pasi ismeri a saját anyagi erőforrásait, és ha neki ez belefér egy ismerkedős, nem tudni mi lesz a vége randiba, akkor miért ne, ha esélyt látsz benne.

Ha meg netán azt hiszi, hogy egy vacsora az árad, akkor meg is érdemli a pofára esést.

2016. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az olcsójánosok szerint aki bújt, aki nem, szabad a nemi erőszak.
2016. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Npként nekem sem tetszene az első randin az étterem ötlete. Ha nem tetszik a pasi vagy kínos csend ül be, nincs meg a kémia stbstb, akkor is kénytelen vagy megvárni, míg kihozzák az ételt, és ott ültök egymás mellett vagy egymással szemben kínos csendben, vagy arról beszélgetve, hogy "szép idő van".
2016. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az irigység a 7 fő bűn egyike. Kívánok neked 1000 irigyet. (inkább mint 1 valakit aki sajnál)
2016. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!