Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit rontok el? Velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el? Velem van a gond? 24/nő Főleg fiúk válaszát várom

Figyelt kérdés
Javarészt a párkereséssel vannak gondjaim és itt nem a külsőmmel van a hátrány.Bárkit választok arról kiderül,hogy nem hozzám való.VAgy én érzem ezt vagy elvezeti mellőlem a sors vagy a munkám.Hol rontom el?Adok szabadságot,próbálok figyenlni arra,amit szeretne.Állítólag az utóbbi partneremnek is fontos voltam fűt-fát ígért mennyire fontos vagyok,de mikor alkalmunk lett volna lemondta a találkozót,nem azzal van a baj,ha eggyet,de,hogy most ezért mot azért.Ki mentem anno Németországba még egy rokonomhoz ő meg kint dolgozott,azt ígérte átjn,de nem tette,mert sok a dolga.Én meg nem mentem,mivel ezzel utalt rá,hogy nincs ideje és nem egy napot voltam kint.De nem mondott semmit,hogy bármi gond lenne köztünk.Sőt eddig állítólag mennyire hiányoztam.

2016. dec. 26. 20:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

Kedves Alexandra!

Fingom sincs.

2016. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
59%

#11 nekem van!

Tegnap meg tegnap előtt egész nap babot ettem.

Kérsz egy kis fingot? :D

2016. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

24 évesen már illene ismeri a helyesírást és alkalmazni is, még neten is!

Vagy veled van valami probléma amit mi nem mondhatunk meg, hogy micsoda, mert nem ismerünk. Vagy tényleg béna vagy a társkeresésben.

2016. dec. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!