Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit rontok el? Velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el? Velem van a gond? 24/nő Főleg fiúk válaszát várom

Figyelt kérdés
Javarészt a párkereséssel vannak gondjaim és itt nem a külsőmmel van a hátrány.Bárkit választok arról kiderül,hogy nem hozzám való.VAgy én érzem ezt vagy elvezeti mellőlem a sors vagy a munkám.Hol rontom el?Adok szabadságot,próbálok figyenlni arra,amit szeretne.Állítólag az utóbbi partneremnek is fontos voltam fűt-fát ígért mennyire fontos vagyok,de mikor alkalmunk lett volna lemondta a találkozót,nem azzal van a baj,ha eggyet,de,hogy most ezért mot azért.Ki mentem anno Németországba még egy rokonomhoz ő meg kint dolgozott,azt ígérte átjn,de nem tette,mert sok a dolga.Én meg nem mentem,mivel ezzel utalt rá,hogy nincs ideje és nem egy napot voltam kint.De nem mondott semmit,hogy bármi gond lenne köztünk.Sőt eddig állítólag mennyire hiányoztam.

2016. dec. 26. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Aha.
2016. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem a külsőddel lehet gond amiért nem vesznek komolyan
2016. dec. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Igen, veled van a gond. Csak bizonyos szintű pasikkal vagy hajlandó leállni, akiknek minden ujjára jut egy csaj. Ők pedig élnek is ezzel a lehetőséggel és teljesen jól teszik.
2016. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Most mi is a kérdés? Társat keresel?


25F

2016. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Sejtik rólad... hogy a sátánt szereted. és nem őket.
2016. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem is olyasmi gond lehet mint amit a #3-as írt. Valszeg csak olyan pasasokkal álsz szóba, akiknek te csak egy vagy a sok közül és bármikor tudnak jó csajokat felszedni és meglehet, hogy náluk Te nem annyira ütöd meg a mércét és ezért nem vesznek téged komolyan. Szórakozni jó vagy nekik mikor éppen nem akad jobb, azt ennyi.
2016. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem igazán értem, hogy mi a kérdés, de én azt mondom, hogy mindig van következő. Gondold végig logikusan és objektívan a kapcsolataidat, vedd sorra a hibáidat, és az ők hibáit, és a következőből okulj.
2016. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
te is idióta tajparasztokkal jössz össze, mert elhiszed azt amit hazudoznak.. aztán persze az összes férfi a hibás!
2016. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Fogalmam sincs, a párkapcsolat egy nagyon bonyolult dolog.
2016. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Küldesz nekem képet privátban? Megnézem, aztán válaszolok a kérdésedre.
2016. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!