Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerüljek közelebb hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek közelebb hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel még nyár elején kezdtem el beszélgetni,nem pont ismerkedés céljával,hanem jegyzeteket akartam tőle kérni,még a vizsgaidőszak miatt,mivel csoporttársam.Nem igazán tudott segíteni,de egy egész jó kis beszélgetés alakult ki belőle.Ott be is fejeződött a dolog,semmi nem volt utána,nem beszéltünk.Szimpatikusnak találom(találtam már akkor is) és hát tetszik is,szóval szeretném jobban megismerni,csak félek,hogy eltöketlenkedtem annak idején. Az lenne a kérdésem,hogy hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot?Mit írjak neki?Egyáltalán kínos-e így a semmiből felbukkanni?Én úgy vettem annak idején,hogy lenne nála esélyem,de most már nem tudom. 21/F

2016. dec. 17. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha csoporttársad, akkor elvileg nem vagytok ismeretlenek egymás számára. Gondolom, azért csak összefuttok órákon, ha csoporttársak vagytok, akkor lenniük kell közös óráknak. Ha másképp nem megy, akkor írj neki, hogy régebben el akartad tőle kérni a jegyzeteit, és kedves volt tőle, hogy segíteni akart, és most is szeretnéd a segítségét kérni, egyébként is szimpatikus volt neked, így meghívnád valamire. Hidd el, ha akar, így is el fog menni veled.
2016. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából azt elfelejtettem leírni,hogy most ősszel nem láttam,nem találkoztam vele és nem is tudom mi lehet vele.Lehet,hogy passzív volt a féléve stb. nem tudom.
2016. dec. 17. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor írj rá azzal az indokkal, hogy kíváncsi vagy, mi történt vele az elmúlt időszakban, mert nem láttad őt órákon stb., aztán jöhet a többi.
2016. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán írj neki, ahogy az előttem szóló is írta, érdeklődj afelől, hogy merre van mostanában.. Ez már egy nagyon jó kiindulási pont. Aztán nyugodtan felhozhatod neki, hogy mivel régen láttátok egymást akár összefuthatnátok. :)
2016. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!