Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez jó ötlet 13évesen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet 13évesen, hogy közelebb kerüljek hozzá? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

7.osztályos fiú vagyok.

13 éves.

Van egy lány az osztályban,akit szeretek.

Az utóbbi idõkben közelebb kerültem hozzá,tök jól elbeszélgetek vele stb...

Na most az az ötletem támadt,hogy az milyen lenne ha szilveszter este áthívnám,és horrortörténeteket mesélnénk egymásnak.

Legalább lenne oka miért közledni hozzám.

Vagy inkább legyünk kicsit többen?

Vagy tudtok esetleg valami jó kis ötleteket?



2014. okt. 5. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor inkább nézzetek horrorfilmet. az hatásosabb.
2014. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A horrortörténet mesélős dolog egy 13 évesnek is elég kinőtt lenne (szerintem). Ha már áthívod nézzetek filmet, de ne horrort, legalábbis nem hinném, hogy egy lánynak ez kell:) Vígjáték simán, vagy ha olyan tipikus a te eseted akkor ő a Jégvarázsnak biztos örülne (ha még nem látta). Jégvarázs vagy valami ilyen mese esetén inkább valahogy neked kell kibírnod a dolgot:D
2014. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy a romantika lenne a legjobb, de az még korai:)
2014. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!