Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen randiötleteket adnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen randiötleteket adnátok?

Figyelt kérdés
Egy sráccal fogok randizni pár nap múlva. Én Nyíregyházán lakom. Itt lesz egy fél nap szerintem, szóval esős időben séta az nem túl jó progi, egész nap kávéházban ülni meg monoton szerintem..

2014. okt. 2. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Menjetek moziba! :)
2014. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mozi szar randihely
2014. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én még nem voltam nyíregyházán de lehet esetleg egy romantikus vagy a neked tetsző film nézés a moziban
2014. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Üljetek be egy cukrászdába, annyira nyíregyet nem ismerem, de biztosan van 1-2 jó cukrászda.

Sokszor csak átutazóban voltam ott :D

2014. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vannak kávézók, Sóstó, de esőben sétálni nem nagyon lenne jó ötlet, itt a mozi, kajáldák. Mint más városokban lb olyan helyek vannak :)
2014. okt. 2. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:
menjetek állatkertbe:) annál jobb helyet még nem láttam Nyíregyen. ha esik az eső összebújtok egy esernyő alatt:)
2014. okt. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!