Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz lenne így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne így a "tudtára adnom", hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés

Van egy nálam 2 évvel fiatalabb srác a suliban.Rengetegszer nézzük egymást,bár nem tudom,hogy bejöhetek-e neki.Tegnap egy szórakozóhelyen voltunk,és mikor elmentem mellette kinyögött egy halk sziát.Az este további részében is folyton nézett,de nem jött oda meg semmi,ezért lehet nem is tetszem neki.

Én arra gondoltam,hogy bejelölném iwiwen,és mivel ott fent van az msn címem,hátha mer lépni.


2010. máj. 1. 16:59
 1/6 nielindi ***** válasza:

az iwiw nem társkeresö, eldönteni igy nem tudja, hogy tetszik neked, csak azért mert bejelölted. bejelölheted azért is, m ismered. de elsö lépésnek nem rossz.

irhatsz neki egy privát üzit, h reméled, h tudja, h ki vagy, ha szeretne beszélgetni, vagy ismerkedni, akkor vegyen fel msnre.

2010. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
oké
2010. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És a kabátodat megérintette? Mert ha nem, akkor nem szerelmes beléd.
2010. máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hallod utolsó,nem is lehetne szerelmes belém,mert még életünkben nem beszéltünk egy szót se.:D:D:D
2010. máj. 1. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha bejelölöd, és írsz neki egy semleges dolgot, mint pl: "szereted azt xy szórakozóhelyet? blabla...", vagy: "Láttalak ott, milyen jó helyeket ismersz még...? Szóval a reakciójából látni fogod, hogy esetleg nem közömbös irántad. Az hogy nem ment oda hozzád, ezzel is magyarázható: fél hogy hülyének néznéd ha lépne valamit, merthogy ő a fiatalabb.

Szerintem adj egy "lökést" az ügynek.

2010. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem kell túlizgulni, vedd fel msnre és kérdez tőle valami hülyeséget, aztán ha vevő rá úgyis alakulni fog a dolog. :)
2010. máj. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!