Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bűn házas embernek flörtölni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn házas embernek flörtölni? És ha a flörtalany is házas? Bevallhatom neki, tudtára hozhatom, hogy bejön nálam?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha csak flört,akkor nem,de ha történik is valami, az hatalmas bűn!
2008. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem bün, ha csak kaland lesz.és meg ne tudja a másik fél
2008. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Van akinek bűn és van akinek nem az. Most sokan ellenem lesznek, de az én kapcsolatom se normál kapcsolat. (Nem házas de nem is szingli.) Mégis életembe először most vagyok igazán boldog, most vagyok igazán önmagam, és ez a csoda már fél éve a mindenem, és nem is akarok mást.Nekem is elképzelhetetlen volt pár éve, az ilyen de sose lehet tudni, mit hoz az élet.
2008. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hááát... ha mindketten tudjátok, hogy nem lesz több belőle, akkor még csak vétség. De ha már egyszer elkezdtétek, olyan könnyen átbillen valami sokkal komolyabb formába... úgyhogy inkább ne kezdjétek el.


2. kérdés: az duplán bűn.


3. kérdés: inkább hagyd békén.

2008. dec. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Srapnel ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy bűnként van-e címkézve, vagy boldogságod lehetőségének.


A helyzet az, hogy a statisztika szerint nagy szívás lesz a vége és összességében rosszabbul jársz, mintha a "normál", "bűntelen" utat járnád. Nem véletlenül bélyegezték bűnnek már ezredévek óta az ilyesmit, csak azóta a valódi ok-okozati összefüggés néha elfelejtődik, ti. amit fent írtam.

2008. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De én semmit nem akarok tőle, csak egyszerűen jót tenne a hiúságomnak egy kis flört. Csak nem tudom, merjem-e?
2008. dec. 9. 11:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Siiiimán, ne viccelj, flörtölni tök jó dolog!!!! Csak ne vidd túlzásba!!!

Hogy a fenébe ne, nekem van párom soha nem csalnám meg, de flörtölni imádok! Az olyan jóóóóóóóóóó! :o)

2008. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Húzd meg a határt, frankón nem lehet baj :) Ha ismered a felséged és olyan akkor akár előtte is megpróbálkozhatsz egy NAGYON! szolid flörttel, néha megeszi a másik felet a sárga irigység ha azt látják, hogy a partnerük valaki mással van, nem történik semmi és tudják is, hogy nem is fog. De ettől még bennük van egy kis féltékenység...aznap jó lesz az ágyban ;)
2008. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!