Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek bejön ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön ha valaki extrémsportol? Például BMX, gördeszka, göri

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 19:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék csak én parkour-özök.
2012. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az sem rossz!
2012. márc. 15. 19:24
 3/19 anonim ***** válasza:
igen izgisek :D a parkour osok meg különösen egyszer láttam élőben is
2012. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
sztem pont leszarják a lányok, ezek pasi sportok
2012. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

szerintem totál gagyik ezek a sportok


Egy érettebb nőnek pont, hogy egy BMX-es hülye gyerek nem kéne.

2012. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 cathilina ***** válasza:
Határozottan jobb, mint egy nyálgitáros. Persze azért nem pont ez alapján döntenék.
2012. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy főleg a 15-16 éves korosztály érdekelne. Én speciel korizok, de nagyon sok divatbmx-es hülyegyerek van és sokszor látom a csajoknak ez bejön..
2012. márc. 15. 19:31
 8/19 anonim ***** válasza:
mert egy bmx se két forint, és ált nem a nyomi kockák hanem a menő gyerekek csinálják, nem a sport számít nekik
2012. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 szamóca.. ***** válasza:

a parkour során azért csak kifejlődik valami olyan állóképesség, ami még hasznosítható lehet a későbbiekben:D

amúgy van egy réteg, 10enéveseknél, ahol ez nagyon sokat számít. én azt mondom hogy semmiképpen nem hátrány, de előnyt sem igazán jelent. párkapcsolat szempontjából irreleváns, talán ami pozitívum az az, hogy a kitartás és a hobbiba vetett szeretete a srácnak mutat valamit a személyiségéből, hogy tán nem olyan faroklóbálós lustadisznó.

2012. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én amúgy lusta vagyok, kivéve ha korizok. :D
2012. márc. 15. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!