Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor volt a legutóbbi randid,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor volt a legutóbbi randid, és hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Első randira gondolok, hol ismertétek meg egymást, lett e folytatása a dolognak, ha nem, akkor miért nem...?

2016. dec. 6. 11:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Volt 2018. februarjaban azt hiszem, egy nagyon jo kis kavezoban talalkoztunk. Isteni finom forro csokit ittam es beszelgettunk, bar meg mindkettonk szegyenlos volt, de megvolt a szimpatia, annak ellenere, hogy ereztem valami rossz eloerzetetem vele kapcsolatban, de ennek ellenere belementem a kapcsolatba es folytattuk. Mar most tobb, mint egy hete kidobott, mert rajottem, hogy hazudott, ossze-vissza beszelt a multjarol. Meg szineszkedett masok elott, amikor meg kettesben voltunk bunko volt velem tobbszor is. Nagy csalodast okozott. Mar egyszer volt egy szakitasunk, eleg ingatag volt a kapcsolatunk mar akkor is. Utana (sajnos) visszakonyorogte magat, adtam meg egy eselyt. Most ismet szakitottunk, tobb mint egy hete kidobott, de ez mar vegleges lesz ugy erzem. En mar nem tudok ennyi mindent elturni egy embernel... Vagy 3. fel all a hatterben inkabb. Nem kizart. Sok jel utalt ra. Szerintem egyszeruen csak ramunt es lecserelt, bar meg most "egyedulallo", nyilvan nem is fogja felvallalni meg egy darabig ha van is valakije, mivel tudja, hogy onmagara is szegyent hozna.
2019. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Januárban. Interneten ismertem meg, nagyon jól alakult. Boroztunk egy hangulatos helyen, jól elbeszélgettünk, úgy éreztem, tényleg megvan az összhang. Hamarosan újra találkoztunk, akkor már egymást átölelve búcsúztunk el, szájra puszival...

Utána ghostolt és összejött mással rá pár napra. Na, bumm. Nem tudom, hogy én fogom-e ki a rossz nőket, de életem első szerelme megcsalt, miközben miatta otthon feküdtem betegen, a legutóbbi exem elkezdett kamuzni, hogy terhes tőlem, utána meg ez a randi. Na mindegy.

2019. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 2 éve. Azóta a felesége vagyok. Most várom a gyermekünket :)
2019. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szeptemberben, egy mániákus randizó csajjal. Nem is tudom, minek hívtam el, úgyis tudtam, hogy semmi nem lesz. Biztos unatkoztam. Ha valaki ennyit randizik, és még büszkén beszél is róla, de nem jön össze senkivel, ott valami baj van.
2019. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szeptemberben. Minden jól ment, míg elő nem húzta az ex aktákat...

Mondta, hogy azért attól megkímél, hogy sorrendben elmondjam, hogy kivel és mi volt ("de kedves..."), de számoljak be az utolsó háromról.

Nagyon kikeltem magamból, de nem mutattam. Aztán utána két órán keresztül a volt feleségéről beszélt (nem tudtam, hogy volt neki), hogy miért lett vége. Mindezt olyan körítésbe csomagolva, hogy negyed óráig ecsetelt egy-egy szitut, hogy ha a párja lennék, akkor ezt hogyan reagálnám le?

Majd a végén mindegyikről elmondta, hogy a volt felesége mit csinált. A legdurvább sztori az volt, amikor arról beszélt, hogy szerelmet vallott egy közönségnyi idegen ember előtt, és megkérdezte, hogyan érintene egy ilyen engem. Majd elmondta, hogy az exfeleség hogy reagált.

Nem lett több randi.

2019. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt randim egy olyan csajjal, aki a drogdíler exéről kezdett el beszélni. Aztán a randi közepén felhívta a barátnője, hogy most szakított vele a pasija, és találkozni szeretne vele (ezer éves lerázós trükk). Mondtam, hogy akkor köszönöm a randit, erre elkezdi, hogy maradhatunk egy órát még (addig is fizetek még 1-2 sört meg jagert), szánalom volt.
2019. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!