Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor volt a legutóbbi randid,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor volt a legutóbbi randid, és hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Első randira gondolok, hol ismertétek meg egymást, lett e folytatása a dolognak, ha nem, akkor miért nem...?

2016. dec. 6. 11:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
45%
Talán előző életemben, de nem vagyok benne biztos...
2016. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
3 hete kb. Fb-n írt rám. Nem lett belőle semmi. Nem volt meg a vonzalom iránta. Barátok maradtunk.
2016. dec. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Egy hónapja kb. Elképesztően katasztrofálisan.

Nem írom le, hogy miért.

2016. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nekem kb. 4 hónapja volt, és hát azt mondom, inkább ne lett volna... volt folytatása de nem alakult jól, és az illetőt azóta sem sikerült elfelejtenem teljesen...
2016. dec. 6. 19:36
 5/26 anonim ***** válasza:
34%
Decemberben, akkor találkoztam először a férfival, akivel előtte hónapokig chateltem. Múlt hónapban ideköltözött külföldről, töretlen a szerelem. :)
2017. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
51%

Töretlen a szerelem....majd meghal az, ne félj. ;)


Nekem 2 hónapja volt, nem volt kémia felém. Azelőtt még 3 randi az éven, nem volt kémia felém. Katasztrófa. R.ngy.k.

2017. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Én nem jutottam el randiig már 6 éve. Nem azért mert ne lennék tűrhető kategória, inkább csak szoktam kezdeményezni. Sőt az elmúlt fél évben rám tört a randizhatnék és képzeld 2 lányt is elhívtam inni valamit. Persze volt köztük pár hónap átfedés. De egyikből sem lett találka, ugyanis megkaptam a nem törődömöt. Egyik nap telefonon elhívtam ezek közül az egyik leányzót mert személyesen jót beszélgettünk, boldog volt, bár nem nagyon értünk rá ezért 6 napra rá volt a randi szervezve. És én még beszéltem a leányzóval másnap pár percet facebook-on, hogy mi van vele, plusz harmadnap is 1-2 percet, de utána már a randi napjáig semmit. És a randi napján megkaptam hogy hova tűntem. Hát mondom vártam a mai napot hogy beszélgessünk. Amint kiderült ennyi nem elég, oda is lett a bizalom és le lett fújva. És 100% ban ugyanezt csináltam a második lánynál is és ő is lefújta.

Értem én hogy minden nap 2 szer meg kell tudakolni hogy van a leányzó és le kell hazudni neki a csillagokat hogy nőnek érezze magát de hogy nem lehet várni pár napot/1 hetet míg személyesen beszélne az ember...De úgy látszik ilyeneket fogtam ki.


Szerintem újabb pár évig megint nem akarok randira hívni senkit:D Bőven elég a spontán ismerkedés haveri szinten :D

2017. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
*inkább csak nem szoktam kezdeményezni.
2017. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

# 5 Sok boldogságot! :)


# 7 Elvárják a mai csajok a non-stop online figyelmet, tisztelet a kivételnek.

Ha nem írsz neki 2 óráig akkor már biztos el is felejtetted...

Ha ér annyit a lány, akkor elbeszélgetek vele naponta a randiig is... :D

2017. márc. 6. 20:28
 10/26 anonim ***** válasza:
Kedden. Semmi extra nem volt, azóta nem ír a srác.
2017. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!