Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy hiba, hogy nem hiszem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hiba, hogy nem hiszem el az udvarló férfiak szép szavait? Hosszabb idő múltán sem teljes mértékben.

Figyelt kérdés
2016. nov. 28. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Ez a rossz önértékelésed miatt van.
2016. nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem, a férfiak bármit mondanak, hogy bekerüljenek a bugyidba.
2016. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Próbáld ki. Kezdj el dicsérni egy ismerősödet (bármi miatt, nem feltétlenül külsőre gondolok), és figyeld, hogy esik, amikor hárítja. Olyan, mintha meghazudtolna, mintha kétségbe vonnád az értékrendjét... borzalmas érzés.

Persze nem kell naivan elhinni mindent, de egy mosolyogva elrebegett köszönöm bizony nagyon jól tud esni annak, aki dicsér.

2016. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*értékrended
2016. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Neeeeem, dehogy, azok a gonosz férfiak a hibásak, meg is kell kövezni mindet. Mondjuk én egy idő után tutira megunnám, ha nem tudnék ötről a hatra jutni valakivel, azt érezném, hogy csak játszmázik. Bár ti, nők, sosem fogjátok megtudni, mit jelent az, ha valaki a lelkét is kiteszi, összeszedi a bátorságát, kezdeményez, udvarol, ti meg hülyének nézitek, és neki kellene szarul éreznie magát, mert súlyosan önbizalomhiányosak és határozatlanok vagytok. Ne csodálkozzatok, ha egyedül maradtok, és a végén nem próbálkozik nálatok senki. Azért az is érdekes, hogy az első válaszolót kapásból lepontozták az igazság miatt, bár az itteni frusztrált nőtársaságon nem lehet meglepődni, azon sem, hogy sokan azért pontozgatnak le mindenkit, mert magukra ismernek. És tudom, hogy engem is le fognak pontozni. :)
2016. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#1 Vagyok. Először is köszi a lepontozást!

Én teljesen bele voltam szeretve egy lányba udvaroltam neki hónapokon keresztül, próbáltam kedves lenni vele, volt hogy sokat kerestem a társaságát ,aztán időt hagytam neki, türelmesen vártam, megint kedveskedtem, de SOHA nem volt képes megbízni bennem, pedig tényleg őszintén tiszta szívből szerettem, de ő ezt nem tudta elhinni. Elmondása szerint sok csalódás érte és emiatt falakat emelt maga köré és lepattintott mindenkit, nem tud megbízni a férfiakban, nem tudja elhinni ,hogy őt is lehet szeretni. Valamennyire megnyílt nekem és ezeket ismerte be, de úgy igazán közel sosem engedett magához.

2016. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én senkit nem pontoztam le és nem is fogok. Azért tettem fel a kérdést, hogy hátha valaki tud nekem segíteni ha már én magamon nem tudtam eddig és minden választ ami normális hangnemben van megfogalmazva azt szívesen veszek.


Egyes, igazad van. Abból a leírásból amit utolsóként írtál abból pont magamra ismertem sajnos :(

2016. nov. 28. 15:47
 8/11 anonim ***** válasza:

"Persze nem kell naivan elhinni mindent, de egy mosolyogva elrebegett köszönöm bizony nagyon jól tud esni annak, aki dicsér."


De akkor a köszönömért dicsér? Azért hoz engem kellemetlen helyzetbe, hogy az ő kis lelkének jobb legyen?

2016. nov. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#6: Itt ez sajnos így megy, vitázni képtelenek kiállni veled, nem is tudnák megcáfolni a mondókádat, ehelyett sunyiban lepontoznak. Túl sok itt a frusztrált nőszemély, aki mindent magára vesz, és akinek rosszul esik az igazságot olvasnia. Amúgy meg sajnos sok nő olyan, amilyennek leírtad ezt a "kedves" hölgyikét, ha próbálkozol, az a baj, ha nem próbálkozol, az a baj, ha gyors vagy, az a baj, ha lassabban haladsz, az a baj, ha a s.ggét is kinyalod, akkor biztosan csak dugni akarsz, meg minek hízelegsz, ha jólesne neked a másik ember köszönete, elismerése, akkor önző pöts vagy, mi az, hogy neked jólesne legalább egy köszönöm mondjuk a bókokért, nehogy már elvárd a másiktól. "Természetesen" mindenképp csak te lehetsz a hibás, ha sokáig tűrsz a csajnak, azért, ha nem veszed észre, hogy nem kellesz neki, azért, ha nem tudja, hogy akar-e egyáltalán tőled valamit, azért. Sok nő úgy alakítja a dolgokat, hogy nem vallja be, hogy nem akar tőled semmit, vagy bizonytalan, vagy fél, hogy nem lesz neked elég jó, hanem rád akarja lőcsölni az egészet, és neked kellene szarul érezned magad, hogy már megint nem voltál elég jó, vagy nem jól csináltál valamit.
2016. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8: miért, egy bóktól már essen le a bugyija? Úgy bókolj, hogy ne várj el semmit cserébe! Én idős hölgyeknek szoktam bókolni, mert ők ritkán kapnak bókot és roppant hálásak érte. Nekem ez elég "jutalom", meg az, hogy úgy általában szeretnek az emberek, mert (többnyire) kedves vagyok mindenkivel. Hangsúlyozom: mindenkivel! Nem csak azokkal, akiktől valamit várok.
2016. nov. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!