Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Osszejonnetek olyan lannyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejonnetek olyan lannyal akinek ket nagytestu kutyaja van?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon furi, hogy egy torekeny, csinos lanynak ket nemetjuhasza van. Raadasul full jolneveltek, szot fogadnak. A lany hazaban rend van es tisztasag, a kutyaknak sajat fekhelyuk van, nem alszanak az agyban stb. De megis, ez olyan ferfias kutya. Meg az ilyen szintu fegyelem is olyan furi, hogy a csaj megteremti. Most lehet, hogy emiatt taszit a dolog? A kutyakat amigy szeretem.
2016. nov. 25. 17:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
igen
2016. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Felőlem akár kaukázusi juhásza is lehetne.
2016. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem téged nem igazán érdekel ez a csaj. Csak ócska kifogást keresel,hogy miért ne gyere vele össze. Légy őszinte legalább vele!!!
2016. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Utolso, ne okoskodj keretlenul. Ha a csajjal lenne bajom megmondanam neki.
2016. nov. 25. 18:40
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem okoskodom,de nekem ez jött le!!

Csak kifogás. Ha igazán érdekelne a csaj nem tetted volna fel ezt a kérdést!

Ja és azt írok amit akorok,te kérdeztél minket! Ha nem akarsz tanácsot ne írj ki kérdést és ennyi

2016. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Okok
2016. nov. 25. 18:47
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem ne gyere vele össze,kíméld meg szegényt
2016. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Egyeb?
2016. nov. 25. 18:52
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

komolyan nem értelek. nem látszik, hol a baj, minek tetted fel a kérdést.


az, hogy tud a kutyáknak parancsolni, nem jelenti azt, hogy veled hosszú távon nem lesz kedves. az meg, hogy férfias kutya... divat kérdése? nőknek kicsi kutya kell?

2016. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem. Csak igenis fura h a kutya felallva akkora mint a lany maga. Egyszeruen nem tudom osszerakni de mindegyis ide folosleges kerdest irni
2016. nov. 25. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!