Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit mondjak majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit mondjak majd neki? /15 éves fiú/

Figyelt kérdés

Érdemes lenne még folytatni? /15 fiú/

A barátnőmmel körülbelül 11 hónapja vagyunk együtt, ezalatt az idő alatt volt egy párszor problémája, mégpedig hogy keveset beszélek. Ezek után mindig én kértem nagyjából bocsánatot, és nagyon nehézkesen, de megbocsájtott. Volt, hogy nagyon bántó dolgokat is mondott nekem, amiket én biztosan nem mondtam volna neki, mondjuk hogy biztosan csak a testi örömök miatt szeretnék vele talákozni. Ezzel nagyon megbántott, de végül is túl lettem rajta. Ezen a héten neki, és nekem is elég sokat kellett tanulni, ezért nem nagyon tudtunk foglalkozni egymással. Egy suliba járunk, és ezért mert ő is én is tanult szünetekben nem akartam odamenni hozzá. Egyszer volt hogy kijöttünk tesiről, és ott volt a barátnője, aki mondta nekem hogy mindjárt jön, erre én megvártam, és amikor jött akkor a barátnőjével beszélt nem pedig velem, aztán akkor fogtam magam és elmentem. Mivel azt mondta, hogy hiányzom neki, meg minden, de akkor nem igazán értem, hogy miért nem használja ki azt az időt, amikor tudnánk egy kicsit is beszélgetni. Suli után nem vártam meg őt, mivel szinte minden napra kellett készülnöm, ezért siettem haza. Mondtam neki, hogy sajnálom hogy nem igazán tudtunk együtt lenni, meg minden. Mondta, hogy megérti hogy nekem a tanulás a fontos, de neki olyas valaki kell, aki vele is foglalkozik. Nem értem miért kell ilyen dolgokon kiakadni ennyire. És azt sem, hogy miért veszekedésben kell ezeket megtárgyalni, amikor nyugodtan meg tudtunk volna beszélni ezt. Ha kérte volna, hogy jó lenne suli után találkozni, és megbeszélni ezt az egész dolgot, mert ez neki nem jó, akkor teljesen oké lett volna. Beszéltünk msn-en, és mondtam neki, hogy ha zavarja akkor mondja meg hogy vége van. És végül is kimondta. De hallottam, hogy ő ezt kényszernek vette. Úgy vette, mintha én ezt szerettem volna.



Eltelt már egy hét, és megbeszéltem vele egy talit. Nagyon szeretném, ha minden a régi lenne, és változtatnék ezen az egészen, és több időt töltenék vele, mert ő a legfontosabb.


MIT MONDJAK neki majd a talin? Szerintetek egy lány most mit várna? Magyarázatot? Mert bocsánatkéréssel nem oldok meg semmit. Arra gondoltam, hogy minél többet kellene beszélnem vele, hogy lássa azt hogy igenis szeretnék vele sokat beszélni. És most gondolom nem lesz szabad megölelnem, meg megcsókolnom, mert abból lehet hogy a baj lesz. Akkor hagyjam, hogy majd ő lépjen?


2010. ápr. 30. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ne beszélj annyit, mint amennyit itt leírtál. Én el se olvastam.
2010. ápr. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg sokat beszélni, persze ne csak a te beszédedből álljon a tali.

Annyit mondj neki a talin, hogy sajnálod, de neked fontos a tanulás a jövőd szempontjából, de vele is szeretnél lenni, ezért alakítsatok ki egy rendszert, pl. mindennap 4-től 6-ig együtt, aztán utána tanulás, vagy más időpontba. Mi ezt csináltuk a barátommal, nekünk bejött. Mindennap 7-10 között együtt vagyunk, hétvégén együtt alszunk (gondolom ti nem alhattok még együtt), nekünk így bejött. Ha meg nem érti meg,hogy neked más dolog is fontos rajta kívűl, akkor nem ő a te embered.

OFF: örülök,hogy végre egy tini is tud írni, és nem kell bogózni,hogy ő most mit akar.

17/L

2010. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!