Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit mondjak az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit mondjak az első randi utáni első telefonhívásnál?

Figyelt kérdés

27F vagyok.

A második randi megbeszélésén kívül.


2010. szept. 1. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát pl. azt, hogy milyen jól érezted magadat, és nagyon szeretnéd megismételni. Jah, és kérdezd meg őt, hogy neki hogy tetszett és mi tettszett benne a legjobban vagy ő mit emelne ki belőle.

Lány :)

2010. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ez jó, csak én ezt a tegnapi randi végén szóban, meg sms-ben is elmondtam...:-)

Kérdezzem meg Tőle, milyen napja volt?

2010. szept. 1. 14:55
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

első, ilyet soha ne kérdezzen.

Most mit mondjon, nem volt jó?????

A lényeg, soha ne hozd ilyen kellemetlen helyzetbe, amit ez az első barom mondott.

Ha akarja, mondja, h jó volt, ha nem, akkor meg nem. Minek erőszakoskodni...Én azonnal letenném fiú létemre a kagylót, ha a csaj ilyet kérdezne.

Ez olyan, mintha megkérdezed vkitől, hogy mire gondolsz most. idióta

2010. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Neked csak Vivien válasza:
kezdetnek egy sziát.
2010. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 ef válasza:

szerintem ha tegnap volt a randi ÉS sms-t is irtál már, akkor még ne hivd fel most.

várj 1-2 napot!

2010. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Viven: köszi, nagyon sokat segítettél!!!

Ef: Neked télleg köszi, mennyi idős vagy?

2010. szept. 1. 15:04
 7/16 gabriell88 ***** válasza:

Lány vagyok, nálunk a második randi előti telefonhívás kb így zajlott:

Azt hiszem egy randi itt nem lesz elég..

válaszom: egyetértek veled, muszály összehozni még egyet

válasz : minél hamarabb... ez volt este

másnap hívott:

megkérdezte hogy vagyok, hogy tellik a napom elmesélte az övét majd szép lassan rátérta kérdésre, h mikor lát legközelebb:)

2010. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Attól még elmondhatod újra, hogy jól érezted magad és nagyon kedves lánynak tartod. Őt kérdezni szerintem is fölösleges, ha jól érezte magát és bejössz neki, úgyis elmondja, ha nem, úgyis érezni fogod a hangján (meg hogy 2 hónapra előre minden hétvégéje foglalt, a franc :D bocsi) sőt az már a randi végén lévő viselkedéséből is érezhető.

Viszont az, hogy milyen napja volt, jó ötlet. Plusz még annyi, hogy te is gyűjts össze valamit, hogy veled mi történt, ha a lány nem lenne túl beszédes a telefonban, nehogy kínos csönd legyen.

2010. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 gabriell88 ***** válasza:
hamár beleegyezett a második randiba, nagy valószínűséggel szinpatikus voltál neki:) szal nyugi
2010. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válszokat
2010. szept. 1. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!