Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen lehetőségek vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetőségek vannak férfiként hova hivjam randira?

Figyelt kérdés

1. Randi, férfinak kell jobb esetben előállni mikor hol hogyan találkozzunk, beüllni nem akarunk sehova, legalább is én nem, mert utálom a sok ordibáló embert, tömeget, nem lehet nyugodtan beszélgetni. Felvetődött az is hogy kint egy nyugis szép helyen, csak hát már befagy a ... is olyan hideg van. Elmenni hozzá nem lehet mert nem egyedül lakik, elhivni nem akarom magamhoz mert én se egyedül lakok és fura is lenne, h igy egy "ismeretlen" idejön. Igy foggalmam sincs, hogy lehetne??

Az is eszembejutott hogy szobát kéne foglalni, bár annyira nem ismerem ezt a rendszert.


2016. nov. 19. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szobat foglalaz, bagy elmenekul vagy csak dugtok. Ha csak emg akarod dugni, ne randinak nevezed, hanem szexnek. Szegeny not sajnalom, mert talan meg bele is megy....
2016. nov. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem csak Dugni akarok. sokkal komolyabb nő annál
2016. nov. 19. 08:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted a kiabálást, keress egy nyugis, csendes helyet.
2016. nov. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

akkor ezt a szobadolgot felejtsd el.

biztos vannak csendes helyek is. Főleg Bp-n.Eldugott cukrászda, kicsi étterem...

2016. nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pesten van 18765. kávézó, ahol igaz van egy alapzaj, de az emberek döntő többsége beszélgetni megy oda, és lazán tudtok ti is. A kávézókat erre találták ki. Ha szobát foglalsz, vagy felhívod magadhoz, akkor tuti azt fogja gondolni, hogy meg akarod kettyinteni, aztán annyi, szóval ezeket semmiképpen.
2016. nov. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menjetek gyógyfürdőbe ott csend van és meleg, múzeumokban képtárokban sem szoktak ordibálni, kisebb kávézók még amik szóba jöhetnek.
2016. nov. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tegnap ultem a nyugati mekiben. Csend volt es nyugalom,pedig telthaz van ott mindig. Gyorsettetem,de meghitt az atmoszfera,lagy naplemente jellegu a megvilagitas. A biztonsagi or eltavolitja a rend megzavaro elemeket.

Szobat semmikepp ne foglalj ,mert tuti megsertodik.

Amugy en sem szeretem az ordibalast. :)

N

2016. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te nem ismersz túl sok beülős helyet :D


Rengeteg olyan hely van, ahol a zene viszonylag halk, lehet egymás mellett ülve beszélgetni. Én randikra szinte kizárólag ilyen helyre viszek lányokat.

2016. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cukrászda vagy nyugodt hangulatú kávézó, esetleg étterem.
2016. nov. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!