Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 28 éves férfiként ti randiznát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves férfiként ti randiznátok egy 19 éves nővel?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok ilyen korkülönbségnél?
2016. júl. 18. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe ne! Hülye lennél kihagyni! Tartós holtodiglan kapcsolat sanszos hogy nem lesz,nem korkülönbség miatt ,hanem mert 19 éves még ki akarja élni magát. Segíts neki ebben :D
2016. júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én már 24 évesen sem igazán. Nem azért, mert lenézem őket, vagy fiatalnak tartom... fizikailag nagyon is jók. De van sok ilyen korú lány ismerősöm és egy-két kivételével nincs még bennük meg az a kommunikációs készség, az a tudás, műveltség, hogy pontosítsak: felnőttség, amivel érdeklődést váltanának ki belőlem.


Összegezve: ágyban jók lennének, de akkor miért ne legyek az ágyban olyannal, aki fizikailag még érettebb, tapasztaltabb és szex után esetleg még értelmes témákról is tudunk beszélgetni...?

2016. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De mielőtt félreérted, nem ítélem el azokat, akik ilyen fiatal lányt keresnek. Egy éjszakára én is befogadnám őket.:) Csak a randit tartom feleslegesnek, mert komolyabb párkapcsolat nagyon kis eséllyes lenne belőle.
2016. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szex miatt nem fogom befűzni, mert szerintem nem érdemelné meg. Ő többet akar annál és én is, bár a 9 év az 9 év.
2016. júl. 18. 16:56
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
9év nem sok. A sok valahol ott kezdődik, mikor az egyik szülője lehetne a másiknak.
2016. júl. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Erosen a lanytol fugg. En 21 vagyok, parom 31 de amikor megismerkedtunk akkor 19-29 volt a felallas. Ugy ertem, nehany korombeli lannyal meg en sem tudok beszelgetni mert ket mondat utan latni hogy agyilag nincs a toppon a leanyzo, nehany meg nem ilyen. En mindig is erdeklodo voltam, mar ennyi idosen is egyedul eltem, eltartottam magam, olvasott meg alapbol vagyok, mert ezt neveltek belem, szoval meg ha termeszetesen nem is tudnek mindenhez hozzaszolni - pl. fogalmam sincs a reszecskefizikarol :"D -, de atlagos muveszeti, aktual politikai stb. temakrol szivesen beszelgetek, masrol meg szivesen tanulok valami ujat:). Szoval merd fel es utana donts:) 9-10 ev nem olyan sok, kesobb pedig csak elony.
2016. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért ne? Mi tart vissza? A többség véleménye? Én 26 voltam, a lány 16 és működött/működik.
2016. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán a korkülönbség számít, hanem a személyiség, mert valaki lehet 19 évesen nagyon komoly, más pedig 30 évesen is nagyon éretlen. Ha úgy gondolod, hogy működhet köztetek a dolog, akkor próbáljátok meg, ez a 9 év ne tartson vissza.
2016. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jól esett a biztatás. :)
2016. júl. 18. 17:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Édesanyám 20, édesapám 28 éves volt amikor találkoztak egymással. 1,5 évvel később jöttem én és aztán még két tesóm.


Apa villamosmérnök végzettségű, anyának pénzügyi főiskolai diplomája van, tehát még csak nem is alsóbb társadalmi osztályokból vagyunk. Ezt csak azért mondom, mert sokan azt hiszik hogy csak a bunkó vagy tanulatlan, esetleg diploma nélküli emberek jönnek össze nagy korkülönbségű kapcsolatokra. Ezt nekik üzenem hogy nem.

Több mint 20 éve vannak együtt és teljesen rendben van a házasságuk, felneveltek (és nevelnek) normálisan 3 gyereket.


Az én tervem is az az életre, hogy majd olyan 28-35 éves koromban találok magamnak egy 20-25 éves lányt, akivel lesznek gyerekeink. Az én számomra ez így van rendben.

23/F

2016. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!