Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, hogy fogadnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy fogadnátok, ha kiderülne, hogy a srác akivel randiztok,23 éves létére még nem volt nővel?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, hogy nem sajnáltatva mondaná el, tisztában lenne az addig elkövetett hibáival, és próbál ellene tenni, mivel szeretne már barátnőt? Nem ezzel kezdené nyilván, de mondjuk ha szóba jönne, akkor nem hazudna nektek, nem terelne össze-vissza, hanem nyíltan, egyenesen bevallaná, hogy még szűz?

2016. nov. 7. 09:51
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem magáért a szexért tettem sokat, nem így gondoltam. Hanem, hogy próbáltam felépíteni magam az elmúlt években, hogy a csajok férfiként tekintsenek rám. Próbáltam külsőleg is vonzóbb lenni, tanulásban sikeres lenni, magabiztosságot növelni, jobban kommunikálni, ilyenek. Ezt az élet sok területén tudtam már kamatoztatni, és szeretnék már barátnőt is. Nem feltétlenül a szex miatt. Persze, annak is örülnék már, hanem azért, hogy legyen egy párom, ennek minden tulajdonságával együtt. Nem tárgyiasítom a nőket, utóbbi időben azt vettem észre, hogy ennek az ellenkezőjét csinálnom, szóval kicsit az egekbe emelem azt, aki tetszik. Egyébként azért úgy fogalmaztam meg a kérdést, mert ha azt mondtam volna, hogy nem volt még barátnőm, az lehet nem lett volna egyértelmű. Egyébként ha csak szexet akarnék, arra már ha nagyon akartam volna, akkor lehetett volna, de nem akartam csak úgy, érzelem nélkül. Meg tényleg ha csak szex kéne, akkor akár prostihoz is elmehetnék, mégsem akarok, mert én egy barátnőt, mint társat szeretnék, és nem egy röpke menetet, miután elmondhatom, hogy hurrá, dugtam :D
2016. nov. 7. 12:15
 12/23 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenkinek köszönöm az eddig válaszokat :)
2016. nov. 7. 12:16
 13/23 anonim ***** válasza:
41%

"Büszke is lehet szerintem, h inkább nem feküdt le senkivel, mert nem talált olyan személyt, minthogy bárkikkel összefeküdjön csak azért, h elmondhassa, h volt nővel..."


Ne röhögtess már.

Ennyi kamu választ.

2016. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
17%

"Párom majdnem 30 éves volt, egy nővel volt életében összesen, amikor megismerkedtünk, de ha az az egy sem lett volna, akkor is összejöttem volna vele, mert nekem ez nem számít"


Biztos gazdag volt a gyerek.

2016. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
14-es: Nem. Anyjával lakott, és most többet keresek nála :D. Szóval ezt benézted.
2016. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ha egy ilyen sráccal randiznék akkor nem lenne szempont még 23 évesen. Kb semmit nem szólnék hozzá, és magyarázkodást se várnék. Így alakult az élete és ennyi.

22L

2016. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
20%

#15

Mondani bármit lehet.

2016. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
én csajként vagyok így :D
2016. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
56%
17-es: gondolom, akkor édesanyád is egy pénzéhes p.csa, ha már minden nőről, pl. rólam is azt feltételezed.
2016. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem ciki, sőt! Az en pasim is rogton bevallotta a kapcsolatunk elejen, hogy szuz. Pedig 32 eves. Orultem mert oszinte. Annyira boldogga tett azzal, hogy 3 het ismeretseg utan megkert, hogy csinaljak belole ferfit. Meg egy eve se jarunk, de mar lepedoakrobata. 😀
2016. nov. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!