Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, hogy fogadnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy fogadnátok, ha kiderülne, hogy a srác akivel randiztok,23 éves létére még nem volt nővel?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, hogy nem sajnáltatva mondaná el, tisztában lenne az addig elkövetett hibáival, és próbál ellene tenni, mivel szeretne már barátnőt? Nem ezzel kezdené nyilván, de mondjuk ha szóba jönne, akkor nem hazudna nektek, nem terelne össze-vissza, hanem nyíltan, egyenesen bevallaná, hogy még szűz?

2016. nov. 7. 09:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%

"tisztában lenne az addig elkövetett hibáival"... Mi is a hiba? H nem volt nővel?! Remélem csak viccelsz ha erre gondolsz, h ez valakinél hiba....


Ebben amúgy mi lenne a szégyen? Büszke is lehet szerintem, h inkább nem feküdt le senkivel, mert nem talált olyan személyt, minthogy bárkikkel összefeküdjön csak azért, h elmondhassa, h volt nővel...

2016. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha maga a srác szimpatikus, ez nem lenne baj.
2016. nov. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy régen kövér voltam, önbizalmam semmi nem volt, teljesen befelé zárkózó voltam. Mostanra a külsőmből sikerült többet kihoznom, nem mondom, hogy maga vagy az önbizalomtól duzzadó alfahím, de jobb a helyzet, mint régen, és sokkal nyitottabb is vagyok, emellett önálló is lettem. :) Egyébként az hozzáteszem, hogy az igaz, hogy csak azért, hogy végre legyek nővel, nem akarom elveszíteni, jobban szeretném úgy, hogy a barátnőmmel, vagy ha az adott lányt már nagyon megkedveltem, és esélyes, hogy a barátnőm lesz. :)
2016. nov. 7. 10:01
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem hiba, sőt. Az én párom is sokszor mondogatta, h bárcsak én lennék neki az első és én pedig neki, mert annyira harmonikus a szexuális életünk... Szóval igen, 22 vagyok, de bánom, h nem vártam a páromra mostanáig... :)
2016. nov. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
31%
Évekkel ezelőtt 19 éves volt a srá, mikor összejöttünk és hazudott. Megtörtént a dolog, hónapokkal később tudtam meg, hogy az első voltam. 4 évig azért együtt éltünk, de mennyire jobb lett volna, ha ő őszinte lett volna, annyira szerettem! :(
2016. nov. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Az én barátom sem volt elöttem senkivel, igaz én tudtam, mert már 3 éve ismertem mikor összejöttünk. Szerintem nem ciki, én sem voltam elötte pasival. És nem azért, mert lúzerek lennénk, csak valahogy nem volt olyan, akivel lehetett volna, randizgattam, de senki sem passzolt hozzám
2016. nov. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nehogy cikinek érezd! Én nagyon is örülnék annak ha a 23 éves pasimnak én lehetnék az első!!! Mi mindent megadnék egy ilyen srácért, komolyan mondom :))))

23L

2016. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Amiket írtál, azok nekem pl tök szimpatikus dolgok.
2016. nov. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Örülnék neki hogy őszinte, ettől nem lenne kevesebb a szememben az biztos.
2016. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%
"Hozzáteszem, hogy nem sajnáltatva mondaná el, tisztában lenne az addig elkövetett hibáival, és próbál ellene tenni, mivel szeretne már barátnőt"... már bocs, de ha így ezt elmondanád nekem, az lenne a lapát kategória. Nem a szűzség. Párom majdnem 30 éves volt, egy nővel volt életében összesen, amikor megismerkedtünk, de ha az az egy sem lett volna, akkor is összejöttem volna vele, mert nekem ez nem számít. De hogy ezt így próbűlod felvezetni, hogy jaj de mennyit megtettél a DUGÁSÉRT meg mikben hibázott, amiért nem tudott megfarkalni egy nőt... hát ez nekem nem kicsit gusztustalan és tárgyiasító egy nőre nézve. Meg az, hogy ennyire központi téma nála, hogy miért szűz, miért nem az. Ezt a pasik fújják fel ennyire, a legtöbb értelmes nőnél édesmindegy, hogy ilyen fiatalon hány nőt sikerült megszereznie vkinek...
2016. nov. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!