Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy flörtöljek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy flörtöljek vele?

Figyelt kérdés
Régóta ismerjük egymást tetszünk is egymásnak de a baráti társaságunk is egy és haverok előtt ő se meg én sem vagyunk bátrak.Péntek este fogunk talizni szeretnék is vele összejönni
2010. ápr. 27. 12:05
 1/10 A kérdező kommentje:

Csaj vagyok:)

És normális válasz kellene!

2010. ápr. 27. 12:12
 2/10 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele de úgy, hogy csak te meg ő legyetek ott, és akkor hátha bátrabbak vagytok, vagy hívd fel ;)
2010. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy együtt szeretnél vele fésülködni.
2010. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát ha péntek este találkoztok ha baráti társasággal együtt akkor hívd félre agy akármi és beszélj vele. vagy kérdezd meg hogy mikor találkozhatnátok ketten...stb:)
2010. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pasi vagyok. Hasonló helyzetben voltam 13 éves koromban, azzal a különbséggel, hogy én nem tudtam, hogy szimpatikus vagyok neki, vagy sem. Egy alkalommal összeszedtem, minden bátorságomat és elkezdtem nézni a szemébe. Hosszú ideig nem vettem le a tekintetemet. Egy idő után odajött hozzám és megkérdezte:

-Miért nézel?

-Mert tetszel.


20 éve Ő a feleségem.

2010. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De főleg az utolsót nagyon sokat segítettél!

2010. ápr. 27. 17:01
 7/10 anonim ***** válasza:
ez szép sztori!
2010. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy alkalommal összeszedtem, minden bátorságomat és elkezdtem nézni a szemébe. Hosszú ideig nem vettem le a tekintetemet. Egy idő után odajött hozzám és megkérdezte:

-Miért nézel?

-Mert tetszel.


20 éve Ő a feleségem.



jaaaaaaaaaaaaj istenem :$ ezen majdnem elsírtam magam....

most pont így vagyok egy sráccal..imádom, olyan gyönyörű szemei vannak, folyton nézzük egymást,...egyszer eskü kipróbálom ezt:D odamegyek és megkérdezem tőle:P:D



egyébként úgy flörtölj...mondjuk ha kettesbe vagytok akkor már igazán nem kell..majd adja magát a helyzet, csak legyél nyugodt és laza, de ne túl laza,inkább természetes, de ha okvetlen flörtölni akarsz vele, akkor szemezz vele..de azt tényéeg nem ilyenkor szokták..hanem pl discoban..bárokban..szval ott zsemezgetés, mosolygás, tánc, susmus:D

2010. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát... velem is így volt. De mondjuk az úgy hogy most láttam hogy kezd belém esni, ami eddig nemvolt, csak barátok voltunk mindig is (6 éve). Aztán elkezdődött az hogy haverokkal elhívott, ami eddig is megvolt, mindig máshogy viselkedett velem, mint a többi csajjal.De akkor még csak barátok voltunk. aztán egyszer mindenhová elhívott meg minden... Mindketten nagyon hasonlóak vagyunk. XDmég ugyanolyan betegségünk is van (iylen veleszületett)XD, szinte mindenben hasonlítunk... én nem tom mióta voltam belé szerelmes, sokszor elhívott haverokkal ide-oda, "szigetbe (ételbár,amii a törzshelyünk)"...aztán úgy 3 hónap múlva megkérdezte hogy járunk-e. Én persze igent mondtam... most harmadjára járunk, egyszer csak azért mert a haverok összehoztak minket... és ő az egyetlen fiú , akibe már többször is szerelmes vagyok...szóval nemtom ^^ .... sok szeerencsét,remélem így lesz nektek is ˇˇ :D Mi nagyon jól elvagyunk... szeretjük egymást, és most derült ki, hogy én vagyok az első neki mindenben (csók,első barátnője stb...)
2010. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget nagyon sokat segítettetek!

Majd írok mi volt

2010. ápr. 28. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!