Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan flörtöljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan flörtöljek vele?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú, és egyre jobban vonzódom hozzá, úgy vettem le én is bejövök neki, jól kijövünk egymással. Szóval csak annyit kérdeznék, hogy szerintetek hogyan "hódítsam":D meg még jobban...? Hogyan és miként flörtöljek vele, és milyen témákat hozzak fel, amiből valami jó fog kisülni??? Őszintén szólva nem vagyok egy nagy flörtölös típus, ezért teszem ezeket a kérdéseket...Gondolom már hasonlókat kérdeztek, de kérlek ne szóljatok le emiatt, inkább írjatok hasznos tanácsokat...:).

Köszi előre is a válaszokat, remélem "jókat" írtok!


2010. okt. 11. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
"képzeld van egy 70es paladinom" (ebből csak jó sülhet ki mert a srác vagy hordás vagy allis)
2010. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 QawsedRftg válasza:

Szerintem hordás most már mindenki az

:D

2010. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nem az alisok többen vannak
2010. okt. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!