Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mennyit árultok el ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit árultok el ismerkedésnél a régebbi kapcsolataitokról?

Figyelt kérdés
Én valamiért nem szeretek ilyenkor még erről beszélni, de mindig előkerül a téma. "Mikor volt a legutóbbi kapcsolatod?" Miért ért véget?"
2016. szept. 30. 10:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha rákérdeznek, szűkszavúan elmondom, de magamtól nem hozom fel. Én is rákérdezek, és a jelenlegi párkapcsolatom alapján mondhatom, hogy nagyon zavar, ha nem válaszol a barátom. Nem kell ömlengeni, de teljesen véletlenül tudtam meg az anyukájától, hogy az előző barátnővel hét évig tartott, ötöt együtt éltek, tehát volt bőven közös múlt. Nekem fontos infó ez is, illetve hogy min mentek szét. Ha titkolózás van, akkor ideges leszek, és konteókat gyártok.
2016. szept. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Az igazság az, hogy ha belekezdek, akkor meg kell magyaráznom, nehogy félreértsenek, és ez nekem túl intim terület az ismerkedés elején.


Hogy jobban értsétek, "igazi, komoly" kapcsolatom még nem igen volt. Ha csak ennyit mondok, persze hogy mindenki levon egy következtetést: "Biztos félénk" vagy "Nem képes komoly kapcsolatra" stb. Az igazság viszont az, hogy kétszer voltam szerelmes eddig, mind a kétszer 5-5 évig, de olyan se veled sem nélküled volt az egész, nem igazi kapcsolat mindkétszer. Én ha szeretek valakit, képtelen vagyok mással lenni. Én ezt nem szégyellem, csak ismerkedésnél nem szeretek rögtön belemászni így a múltamba. (meg gondolom elég ijesztő is lehet, hogy ennyire ragaszkodó típusnak tűnök)

2016. szept. 30. 11:15
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem titkolózom, szívesen beszélek a múltamról, ha kíváncsi rá valaki, csak a nyaggatást, kihallgatásszerű faggatást nem szeretem. Illetve vannak ugye olyan élmények, amiket nem fogok részleteiben elmesélni senkinek sem.

És simán mesélek érdekes régi sztorit, abban pedig lehet szereplő akármelyik régi szerelmem. Persze ha valami zavarja, azt mondja el.

2016. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Általában annyit mondok, amennyit kérdeznek. Néha mondok egy példát, ha kapcsolati dolgokról van szó.
2016. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!