Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Féltékenység ismerkedésnél?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység ismerkedésnél? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy srácot, aranyos, humoros stb. De van egy oldala amit már most nehezen tudok elfogadni. Van egy ismerősöm aki tetovált, nagyon jóban vagyunk, számomra az ilyen pasi a 10/10 skála, de csak barátok vagyunk.

Tudja, hogy szeretem a tetoválásokat, és mindig azzal jön, hogy biztos nekem ő a nagy betűs pasi. Hogy hogy nem vele vagyok stb.

Már kezdem unni. Mondtam neki fejezze be, de továbbra is felhozza néha napján.

Mit csináljak? Hagyjam ezt a dolgot? Már unom és ezzel tönkretesz mindent.



2016. jún. 18. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
sztem a pasit felejtsd el, mert önbizalomhiányos féltékenykedő és ez már most látszik. Így is fog lenni ha már mélyebb a kapcsolat és még rosszabb is lehet. Lehet erőszakos is lesz ha féltékeny és abban is 100°% vagyok, hogy a barátodat is eltiltja tőled. Vagyis téged tőle. Csak szenvedés lenne az egész. Keress egy egészséges pszihével rendelkező pasit. Korrekt énképpel.
2016. jún. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megismertél egy srácot: jártok vagy most mi van? Ha nem jártok, akkor mit számít miket kommentál a tetkós pasira?


Gyerek még szerintem...Hagynod kellene az ilyen kis idióta pcsket.

2016. jún. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még az elején vagyunk. 1 hónapja járunk. 28 éves a srác.
2016. jún. 18. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!